19. 9. 2011 - Cankar, Šapec, Žist

Trenutno berete:
19. 9. 2011 - Cankar, Šapec, Žist

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
heeeeeeej ;) jaz imam istega izpraševalca za slovenščino in me res zanima kakšen je in kakšna vprašanja je dal? prosim za pomoč :))
upam da si naredila ;)
hvalaaaaaaaaaaaa
 
ne, na žalost nisem nardila- mam spet 8.12... u bistvu sem nardila samo slovenščino... :)
drugače je pa tip ful uredu. ni zahteven, ti da neki časa da premisliš- ti tudi da kako poduprašanje, list, da si lahko kej napišeš... sicer pa sm imela ful lahka uprašanja tko da ni blo problema.. preglej pripravo, če imaš kako napako.. meni je obkrožil par povedi in sem mogla povedat če je kaka napaka in tko... glede vejice, pa neki od odvisnega in spremnega stavka... in še eno besedilo mi je dal in sem mogla poiskat kateri soglasnik manjka.. to je to.. :)
 
hej, hvala za odgovor. sj kolikor berem tuki vse, se mi zdi da so vsi izpraševalci ful uredu in človeški, znat pa morš neki, pa mal sreče morš met kera vprašanja dobiš.
ja veliko sreče pri drugem opravljanju izpita, menda nama bo uspelo, če so vsi drugi nardil bomo tudi me :P
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu