19. 9. 2011 - Brank, Košir, Petročnik

Trenutno berete:
19. 9. 2011 - Brank, Košir, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
2. jun 2011
Prispevki
21
Evo, ravnokar sem dobila obvestilo o strokovnem izpitu, ki ga bom opravljala 19. 9. 2011, v sestavi komisije: Marjeta Brank, Samo Košir in Sergeja Petročnik.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kdaj si se pa prijavila na izpit? Jaz sm se konec junija pa me mal zanima kok časa bom še čakala na datum..

l_googd_luck.gif
 
Oj. Prijavila sem se 1. junija. Upala sem, da bom na vrsti že julija, a je bilo prepozno. Tako da mi bodo zdaj "ušli" vsi razpisi.
Drzim fige za vse! JC_gimmefive.gif
 
Haj!
Tudi jaz imam isti dan isto komisijo.
Ima kdo njihova najpogostejša vprašanja.

LP, grin.gif Marta
 
Pozdravljena Tudi jaz imam isto komisijo isti dan in sicer ob 16:30. Ob kateri uri pa ti?
Kako ti gre učenje-koliko časa se že učiš? Meni bolj slabo, nisem uspela nič več kot enkrat prebrat, od danes sem doma, ker mi pripada 5 dni dopusta pa bomo videli...popoldan se itak nič ne uspem učit, ker sem sama z majhnim otrokom...
LP
 
Haj! Imam ob 15.30, ja glede učenja pa sva na istem, ne gre mi najbolje.
Bomo videli, kako bo.

MB
 
ALI SO VPRAŠANJA DRUGAČNA GLEDE NA TO KJE DELAŠ?

Pozdravljeni!
Ali mi zna kdo povedati če sem npr. zaposlena v OŠ, me sprašujejo tudi o zakonodaji in pravilnikih glede gimnazije in strokovnih šol? Te sploh kdo vpraša kje delaš?
Hvala.
S.
 
Zdravo,
jaz imam izpit ob 15.30. Trenutno imam študijski izpit, a se itak zaradi živcev ne morem več učiti :). Pa tudi sama imam majhnega otroka ...
Kolikor vem, sprašujejo samo s tvojega področja, torej če delaš v vrtcu - zakonodajo vrtca, če delaš v OŠ - zakonodajo s tega področja, za srednjo šolo pa pač vse, kar je povezano s tem.
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
Juhu, naredila! So se pa fajn "namatrali" z mano.
Komisija je bila v drugačni zasedbi, in sicer Vida Trilar za šolsko zakonodajo in Nives Križnar za slovenščino.
Vprašanja bom dodala k izpraševalcem in med področja.
 
Hvala!
Niso zahtevali nobenih podrobnosti, in ja, veliko so pomagali in bili zelo prijazni. Je pa res, da sem bila precej živčna. Pa tudi učila sem se veliko.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
238
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
301
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu