19. 5. 2011 - Bahovec, Krašovec, Honzak

Trenutno berete:
19. 5. 2011 - Bahovec, Krašovec, Honzak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem tudi tam na ta dan, sam imam drugo komisijo...

Se bomo pa vseeno srečal JC_gimmefive.gif

Upam da ti gre učenje dobro od rok oziroma od glave :-D
 
Me veseli, da nisem sama:)

Katero področje pa imaš? Jaz mam srednje šole in se že celi teden učim samo zakodnodajo, pa tem zakonom kar ni konca.

lp
 
Se bova malo tolažle :)

Jaz imam posebne potrebe, pa sem zdaj še pri slovenščini, pol pa začnem vse skupaj ponavljat spet od začetka...
Ogromno pozabljam, ker je toliko teh informacij. Upam, da tebi kaj več v glavi ostane :)

Kdaj pa imaš? Jaz ob 15.30

Lp, T.
 
Ja je fajn se nekomu potožit, ko je na istem kot jaz.
Uro mam isto kot ti.

Jaz si slovenščino puščam za konec, ker upam da ni kaj težkega. Meni se je zelo težko učit te zakone, ker sploh nisem navajena na kaj takega. Sem študirala matematiko, kjer je učenje popolnoma drugačno. Zaj si samo nekej berem skozi, potem bom pa šla še enkrat po katalogu, da vidim če mi je kaj ostalo v glavi. Predvsem upam na dobro komisijo, ki ne bo preveč komplicirala:)

lp
 
Hojla sotrpinka :-D

Kako gre učenje?

Zdaj se nama datum pa že kar hitro približuje, pa saj sem prav vesela, da se končno že rešim tega...
Mi že kar malo zmanjkuje moči za učenje, najprej se mi zdi da znam, potem pozabim pa tako naprej dash1.gif

Bodimo optimisti ane :P
 
ojla

Tudi jaz že komaj čakam, da je mimo ta četrtek. Poskušam se čim manj sekirat, ampak včasih si kar ne morem pomagat. Če kaj znam? hmmm... Imam občutek, da sem že vse pozabila in potek ko malo pregledam zapiske si mislim, ajaaaa to je to. Mah... kaj te vem. Kar bo pa bo.

Kako ti gre pa slovenšina? Meni vsi pravijo, da je ta najtežja in jih največ pade pri slovenšini... Sama pa sploh ne vem kaj bi se tu učila. Pravila znam uporabljati, ne pa jih na pamet povedat.

prijetno učenje še naprej :)
 
Se strinjam, potrudili se bova po najboljših močeh, potem kar bo pa bo :)

Tudi mene so že strašili s to slovenščino, da jih največ pade pa to...
Ne vem, mene je tudi malo strah, znam te "normalne" zadeve, če se bodo pa v kake posebnosti pa podrobnosti spuščali pa hmmmm...

Verjetno je vse skupaj precej odvisno tudi od komisije, malo sreče mora bit zraven :)

A kaj veš kako ta zadeva poteka? Prideš tja, te pokličejo noter ali kako, pa ti kar postavljajo vprašanja...
Si ne znam predstavljat :D
 
Kako te pokličejo not ne vem. Od kolegice sestrična je baje dve uri čakala, ker so zamudili...
Je pa baje na izpitu tak, da te kar sprašujejo in ti direkt odgovarjaš. Ni tega, da bi si prej malo pripravila odgovore.

Sem zdaj malo gledala vprašanja za slovenšino, ki so tukaj na forumu in ne zgleda tak hudo. Res je tu pa tam kako čudno, ampak tega midve ne boma doble:))
 
Ma ja, saj bomo videli ko bomo tam kako bo zgledalo :)
Se mi zdi še bolj pametno da ne razmišljam o tem zaenkrat...

Jaz tudi upam na dobra vprašanja in ok komisijo :)

Fajn se nauči, lp
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
708

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu