19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Trenutno berete:
19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
9. dec 2012
Prispevki
3
Datum izpita: 19.12.2012
Ura izpita: 16,30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv:

Izpraševalci
- zakonodaja: Prešern
- ustava: Požlep
- slovenščina: Šterbenc

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
Še kdo na ta datum? Da se malo zasmilimo en drugemu :) Jaz grem že drugič :roll: , padla sem ustavo :x
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Ojla, jst tudi cakam na datum za drugic. pa je ze kr 3 mesece minilo pa nic. A mi lahko poves kdaj si imela prvic izpit pa kdaj si poslala ponovno vlogo?
Hvala!
Vso sreco ti zelim!!!
 
Odg: 19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Izpit sem imela 13.7 v četrtek, poslala sem novo prijavo kr v ponedeljek.
 
Odg: 19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Tudi jaz bom tam! :-S
prvič (in močnoooo upam, da tudi zadnjič) :)
 
Odg: 19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Tudi jaz bom tam 19.12. 2012 ob 16.30 uri. Tudi jaz upam, da bom tam prvič in zadnjič :), ker po porodu ne bi rada še enkrat hodila... :(.
 
Odg: 19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

D -day. Kriza, men je ful bad, se mi zdi da nič več ne znam. Pa upam, da me ne bodo bol ''masirali'', ker sem 1x že padla. Joj pa res mi ni jasno, kje mi bo ustava pomagala v vrtcu razen kar se tiče otrokovih pravic. Kaj se pa tiče ostalih zadev pa res ne vem no, zakaj zakonodaja pa eu pa take finte.
 
Odg: 19. 12. 2012 - Prešern, Požlep, Šterbenc

Pozdravljeni :) srčno upam, da ste vsi uspešno opravili strokovni izpit :) jaz sem ga juuuupi samo, da je mimo:). Hvala forumu mladiučitelj in njihovim uporabnikom za pomoč pri učenju :D res je enkratna internetna stran brez katere mi verjetno ne bi šlo tako odlično :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
235
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.045
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
742

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu