19. 1. 2012 - Rozman, Košir, Rakovec Žumer

Trenutno berete:
19. 1. 2012 - Rozman, Košir, Rakovec Žumer

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
27. dec 2011
Prispevki
10
Področje v šolstvu:Izobraževanje odraslih

Izpraševalci:

•USTAVA: Samo Košir
•ZAKONODAJA: Tomaž Rozman
•SLOVENŠČINA: Irena Rakovec Žumer
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 19. 1. 2012 - Rozman, Košir, Rakovec Žumer

jaz sem morala napisati seminarsko nalogo. Šteje torej dan, ko je moja seminarska od mentorice šla na MŠŠ. To je bilo 6. 12. 2011.

Hvala in lp.
 
Oj!

Tudi jaz imam to komisijo na isti dan! Ura ob 15:30! Kako napreduje učenje? Komisijo kar pohvalijo, tako da upam da bo ok :)
 
Zdravo.

S katerega področja pa si ti?
Učenje teče. Malo sem v skrbeh, da me bodo vprašali nekaj, kar nima nobene veze z mojim področjem oz. delom. Vprašanj za izobraževanje odraslih je na tem forumu res malo.

lp, M.
 
Jaz sem iz OŠ - org. inf. dej.
Glede vprašanj sem malo pregledal pa niso ravno kruti :) Upam da pri tem tudi ostane :)

LP,U
 
Uh, mene črviči že nekaj časa. Snovi je enostavno preveč, da bi jo vso znal. Se naučim nekaj, pozabim drugo.... :( Ob kateri uri pa imaš?
 
Piše 15:30, ampak mislim, da nas je več ob isti uri. Res je preveč, sploh pa si je nekatere stvari, ki nimajo veze s tvojim delom težko zapomniti. Postalo me je strah tudi slovenščine, saj sem ugotovila, da je znati uporabljati eno, povsem drugo pa je znati definirati. Upam, da se še bom sploh kaj spomila, ko bom ima tremo. :S
 
Jaz imam isto uro. Bom že kakšno uro prej tam, da si še enkrat pogledam vse skupaj. Ko prideš me pocukaj :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu