18. feb 2015 ob 16.30 - Šurc Gerdina, Zabukovec Groznik, Gomboc

Trenutno berete:
18. feb 2015 ob 16.30 - Šurc Gerdina, Zabukovec Groznik, Gomboc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. jul 2014
Prispevki
10
Naziv
univerzitetna diplomirana zgodovinarka s pedagoškoandragoško izobrazbo
Zavod
DRPD
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 18. feb 2015
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesorica zgodovine

Izpraševalec za zakonodajo: Šurc Gerdina
Izpraševalec za ustavo: Zabukovec Groznik
Izpraševalec za slovenščino: Gomboc

Prijava poslana dne: 23. dec 2014
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne: 29. jan 2015

Dodatno sporočilo:
prestavljeno s 27. 1. 2015 zaradi okrevanja po operaciji

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

uf evo moj datum in moja komisija;)

Čudno pa mi je samo to, da sta in GOMBOC in ŠURC GERDINA opredeljena kot izpraševalca slovenščine, pri nas pa naj bi bila Gerdina za zakonodajo? Mogoče je pomota ali pač ne?
 
Tako piše v obvestilu o izpitu, le da je - popravljam priimek - Šurca Gerdina, se pravi 18. 2.:
predpisi - Šurca Gerdina,
ustavna ureditev - Zabukovec Groznik in
slovenski jezik - Gomboc.
 
Zanima me še, zakaj piše pod strokovnim nazivom profesorica zgodovine? namreč sam delam za profesorja športne vzgoje ... ima to kakšno vezo?
 
Verjetno je za področje osnovne šole bolj primeren naziv predmetna učiteljica zgodovine. Če prav razumem vprašanje.
 
Zanima me še, zakaj piše pod strokovnim nazivom profesorica zgodovine?
Zato, ker je @Prahica profesorica zgodovine. Komisije se sestavljajo glede na področje, torej bo izpraševalec za zakonodajo preverjal znanje s področja osnovne šole (učitelj zgodovine, učitelj športa, učitelj matematike ...), ustava in slovenščina pa je za vse učitelje enaka.
 
Izpit sem opravljala za prof. razrednega pouka. Komisija (Šurc Gerdina, Zabukovec Groznik ter Gomboc) je super. Same ženske, z veliko mero razumevanja, ki iščejo samo znanje in ne vrtajo, ko vidijo da se ti zatakne. Sploh niso pikolovkse in ti veliko pomagajo s podvprašanji. Pri vsaki se mi je kaj zataknilo zaradi notranjega pritiska in sem na koncu resnično mislila, da mi ne bo uspelo... čeprav sem doma vse znala :). Pa mi je uspelo...
Vsem, ki še boste opravljali strokovni izpit, želim veliko znanja in sreče s komisijo... jaz sem jo imela!
Hvala forumu, za to kar je, ker bi bila brez njega izgubljena pri marsikateri dilemi.
 
Izpit sem opravljala za prof. razrednega pouka. Komisija (Šurc Gerdina, Zabukovec Groznik ter Gomboc) je super. Same ženske, z veliko mero razumevanja, ki iščejo samo znanje in ne vrtajo, ko vidijo da se ti zatakne. Sploh niso pikolovkse in ti veliko pomagajo s podvprašanji. Pri vsaki se mi je kaj zataknilo zaradi notranjega pritiska in sem na koncu resnično mislila, da mi ne bo uspelo... čeprav sem doma vse znala :). Pa mi je uspelo...
Vsem, ki še boste opravljali strokovni izpit, želim veliko znanja in sreče s komisijo... jaz sem jo imela!
Hvala forumu, za to kar je, ker bi bila brez njega izgubljena pri marsikateri dilemi.
Tudi jaz sem opravljala izpit pri isti komisiji in istega dne. Povsem se strinjam z zgoraj navedenim mnenjem. Sicer sem se zelo temeljito učila, vendar menim, da sta k uspehu na izpitu veliko pripomogla tudi pozitivna naravnanost omenjene komisije (gospe se med seboj zelo dobro ujemajo) in OBSTOJ TEGA FORUMA. Kandidati, ki so opravljali izpit v kabinetu št. 22, niso imeli takšne sreče s komisijo, kot smo jo imeli mi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
301
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
277
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
298
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
321
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
326
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu