18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Trenutno berete:
18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. jan 2013
Prispevki
20
Datum izpita: 18.3.2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv:

Izpraševalci
- zakonodaja: Brusnjak
- ustava: Starič- Holobar
- slovenščina: Planinc

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 30.1.2013
Potrditev prijave dne: 1.2.2013
Obvestilo o izpitu dne: 1.3.2013

Dodatno sporočilo:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Nevem kak ti naj rečem.. Zdi se mi da nič ne znam hehe, strah me je.. Kaj vse se učiš? Kake zakone posebaj? Al sam te izpiske Zakonodaje, Ustave in Slovenščine?
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

pa jest se učim od začetka.. učim se po tistem kar smo dobili na izobraževanju ne učim se ful na podrobno sam ta glavne stvari. kaj pa ti? jest mislem da bi moglo bit videt je kr uredu komisija.. učim se pa tudi po uprašanjih od njih .. jest upam de je ja ne bodo zamenjali. a ti maš isto komisijo
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Jas se učim od kar sem dobila datum, mislim da ustavo že kar znam - mogoče tu pa tam kaj zaškripa, moram še predelat konvencjo o otrokovih pravicah in človekove pravice - to še mi ni povsem jasno. Zakonodajo sem predelala vendar jo bom šla obnovit, da vidim kolk se je primlo v moji glavi hehe :) učim se vse kar je potrebno za vrtce, najbolj pa seveda tiste ta glavne stvari, ki so obsežne. Komisija zgleda kr super, upam da je ne spremenijo - kolegico so jo celotno spremenili ta ponedeljek, vendar je opravila :D edino slovenščine še nisem najbolj predelala, kr me je najbolj strah zakonodaje in ustave :S jutri mam na sporedu slovenščino in upam da ne bo dela z njo :) hehe. Pa tebi kako gre?
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

pa ustavo rečma de tut tk še tiste pravice pa kešna stvar sm pa tja. pol zakonodaja ta glavne stvari vrtca. men slovenščina dela njaveč problemav tiste začetnice vejce itd. se bo treba le pravila naučit pal pa kar bo bo. a si bla ti letos na izobraževanju u lj
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Oh joj.. Me je kr strah :/ pa ja glej, upam da se boma veselili in da nama bo obema šlo! :) zakonodajo še moram jaz tudi pregledat, ustavo pa še to EU -.-..
Ne nisem bla, če bi vedela za to bi se ziher udeležila, ker 100% veliko odneseš in se naučiš, a ti si bila?
Se mogoče učiš zakone in člene na pamet? kr jaz se tega ne učim.. tega je preveč :s
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

uuuf tut mene je fuuul strah :/ tudi jaz upam da bo use ok, čene pa še enkrat nebo druge. ja sm bla ja, še kar odneseš usaj vidiš kej se moreš prbližno učit pa prbližno kaj te sprašujejo.. aveš tole za ustavo ka imava v komisiji je nas mela tut tam na izobr. in nam je prbližno povedala kaj sprašujejo. ne tut u zakone se morm še podat pa pomoje ni treba vedet useh na pamet.. ka kar sm jst zasledila te tale upraša sam ta glvane otrokove pravice. človeke pa sam tk da ti reče npr. opiši mi pravico enakost pred zakonom in ti sam opišeš al p'a en par naštet pomoje ue useh.
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

špela.. to imam jst na listu napisano pa nimam skenerja da bi ti preskenirala.. ubistvu pr ustavi imaš samo ta glavne stvari. o dz,ds, predsednik, parlametn, pravice, eu.
pr zakonodaji pa organi, normativi, oddelki, otroci s pos. potrebami pa tako.
pr slo pa tisti priporočniki, vejice, v in m začetnice, glasoslovje, mejnike..
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Anja.. Kaj vse od EU se ti učiš, tole m res muči..
Hvala da si napisala kaj vse :) pa kaj točno se učiš glede zakonov? :)
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

od eu je nam rekla una da je treba znat sam glavne institucije, kdaj je slo vstopila, pol opis veta eu, evropski parlament, evropska komisija. glede zakonov pa se še nism lih najbolj podala sam pomoje bom sam tk kakšnega ostale bom pa sm tok pogledala de vidim zakaj se gredo, ker baje de te spršaujejo sam opis zakona ne naštevanja useh.
kaj se pa ti učiš pr zakonih?
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

Ohhhh zdaj si me osrečila z to EU kr to je res en šmorn :s tak da si bom zdaj z večjim veseljem brala EU :)
Če ti odkrito povem, sploh nevem kaj od zakonov bi radi od nas.. Učim se pri Zakonodaji tist kaj velja za prostore, opremo.. splošno glede igriš-igral, pregled igrišč, kvadraturo prostorov, pač kak so sanitarije opremljene.. drugo pa res nevem kaj se bi učila.. A je to to? :)
 
Odg: 18. 3. 2013 - Planinc, Brusnjak, Starič- Holobar

se tut jest nevem točno. te zakone bel tako znam.. pa bo že nekak. ja to je to, pa sočasnost, normativi, oddelki, cilji pa načela vzg. ubistvo to ta glavno kar se vrtca tiče.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
535
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 15. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
556

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu