17. mar 2016 ob 16.00 - Pluško, Požlep, Šipek

Trenutno berete:
17. mar 2016 ob 16.00 - Pluško, Požlep, Šipek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. maj 2015
Prispevki
2
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Zavod
Vrtci občine žalec
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 17. mar 2016
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: Pomocnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Pluško
Izpraševalec za ustavo: Požlep
Izpraševalec za slovenščino: Šipek

Prijava poslana dne: 16. feb 2016
Potrditev prijave dne: 16. feb 2016
Obvestilo o izpitu dne: 16. feb 2016

Dodatno sporočilo:
Pozdravljeni,
Zanima me,če kdo ve kaj o tej komisiji?
Hvala sotrpini :) lp

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla. Tudi jaz imam na isti dan, isto komisijo. Imam pa pol ure pred tabo :) sem malo brala na forumu o komisji, pa se mi zdi, da so kar vredu.
 
Jaz sem zasledila samo Pluško nekaj malega in Pozlebove. Od gospe Sipek pa nicesar :/
Imas ti mogoce kaj vec info.
Lp
 
Dejte mi prosim povedat nekaj, glede na to, da tu vsi delamo za pomočnika vzgojitelja? Jaz sem se do sedaj pri zakonodaji učila samo za vrtce, čisto pa sem pozabila na stvari pod a in b, ki jih moramo vsi znati. Saj je tako, kajne? Da ne bom potem kaj spregledala in se ne bom naučila :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 12. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
137
Datum izpita: 7. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
500
  • Članek
Dosežki slovenskih osmošolk in osmošolcev na področju državljanske vednosti so po rezultatih...
Odgovori
0
Ogledi
121

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu