17. dec 2014 ob 16.00 - Adamič Tomič, Brus, Šipek

Trenutno berete:
17. dec 2014 ob 16.00 - Adamič Tomič, Brus, Šipek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
1. okt 2011
Prispevki
29
Datum izpita: 17. dec 2014
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor razrednega pouka

Izpraševalec za zakonodajo: Adamič Tomič
Izpraševalec za ustavo: Brus
Izpraševalec za slovenščino: Šipek

Prijava poslana dne 19. nov 2014
Potrditev prijave dne: 26. nov 2014
Obvestilo o izpitu dne: 2. dec 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zagovor je trajal od 20 – 45 minut. Uro sem imela ob 16, na vrsti sem bila pa po 17. uri. Končala sem malo pred 18. uro, za mano pa sta bili še dve kandidatki. Ga. Adamič Tomič, in ga. Šipek sta prijazni in iščeta znanje, ga. Brus za zakonodajo pa je stroga. Mene je popolnoma zmedla in prestrašila. Izpit sem "na srečo" naredila. Ena punca pa je padla ustavo.
 
Polly, se popolnoma strinjam s tabo: izpraševalki Adamič Tomič in Šipek sta zelo prijazni, ga. Brus niti ne...
Pa ga. Brus je spraševala ustavo...

Sem pa mislila, da je pol ure veliko. A dejansko ste/so bili tudi 45 minut na zagovoru...?
 
Ja, jaz sem bila 45 minut na tapeti:)
 
Ja sem tudi imela izpit pri istih spraševalcih. Nisem takega mnenja kot prejsnji kandidatki. Meni je bila tud ga. Brus zelo prijazna in iskala je znanje, ne pa neznanje. Meni je daja podvprasanja in s tem pomagala. Super komisija, je pa res da izpit traja zelo dolgo!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
614
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
531
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 1. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
817
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
743

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu