17.4.2014 ob 15.30 - Trilar, Dolenc, Šterbenc

Trenutno berete:
17.4.2014 ob 15.30 - Trilar, Dolenc, Šterbenc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. apr 2014
Prispevki
8
Naziv
pom. vzgojitelja
Zavod
oš Leskovec pri Krškem
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 17.4.2041
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnica vzgojiteljice

Izpraševalec za zakonodajo: Trilar
Izpraševalec za ustavo: Dolenc
Izpraševalec za slovenščino: Šterbenc

Prijava poslana dne: 24.2.2014
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena, tudi jaz imam izpit na isti dan in uro kot ti...Torej bove skupaj trepetale da nama uspe. Lp
 
Uspelo nama bo:) Zmoreva, ker hočeva :)
Slo mi dela mal težavic, vendar se ne dam. Kdaj imaš uro?
Lp
 
Ups, saj si napisala uro :) Ja nič pol se bova pa za roke držale :)
 
Ja res je, enak dan in ista ura..tako da ja, bo najbolje, da greve skupaj notri in vsaka pove svoje kar ve... :) Jaz sem slo že precej obdelala, mislim, da bom malo težav imela z ustavo... Bomo vidli kako bo...Od kod pa si, če lahko vprašam? Lp
 
ne se baaaaaaaaaaat, še vsi s(m)o naredili! ko greš iz sobe si sam rečeš: pa brezveze sem bila toliko nervozna :)
 
ja saj vem, da naredijo vsi, ampak ni rečeno da v prvem poizkusu :) Saj drugače ne zganjam panike, komaj čakam, da bo mimo. :)
 
Jaz sem iz okolice Krškega. Men pa vse drugo še nekak u glavi ostaja, razen slo :) tega mi je pa preveč. Pa sej imam še 1 teden, menda mi uspe :)
 
Nuška83 kako je? Si pripravljena na jutri? Jaz imam občutek, da več nič ne vem.. Lp
 
Ja Monika, občutki isti. Danes vse še enkrat preberem, knjige odložim in to je to. kar bo pač bo :) Se vidimo :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu