17. 1. 2012 - Jurgec, Klopčič, Kejžar

Trenutno berete:
17. 1. 2012 - Jurgec, Klopčič, Kejžar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. avg 2011
Prispevki
6
Področje v šolstvu:Predmetni pouk

Izpraševalci
  • USTAVA: Urška Klopčič
  • ZAKONODAJA: Rajko Jurgec
  • SLOVENŠČINA: Katarina Kejžar

Pozna kdo komijsijo in kakšne so izkušnje? Hvala za odgovor..
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Vse pdrobnosti o teh izpraševalcih lahko najdeš, če boš kliknila posamezna področja. Tam se ti bodo prikazali vsi izpraševalci, poišči svojega in ti svetujem, da si tudi njegova oz. njena vprašanja tudi izpišeš in podrobno naučiš. Nikakor ne smeš ničesar izpustiti, ker je lahko vsaka malenkost zeloooo pomembna. Sama sem izpit že opravila in sicer pred božičem, imela sem pa čisto drugo komisijo. Izpraševalcev je zelo veliko in verjemi mi, da so si zelo različni, zato se le dobro pripravi. Želim ti veliko znanja in SREČNO.
 
Prijavo sem oddala v oktobru, vendar sem že imela prej datum v decembru(7.12)
za strokovni izpit vendar sem si ga mogla prestavit zaradi zdravstvenih razlogov..
 
sva že dve... :)
jaz bom preučila njihova vprašanja, ki so tukaj objavljena, ampak ni jih zelo veliko :/

good luck
 
Teja ali mogoče ves kako dolgo to traja? Upam, da vsaj lahko na izpitu sedimo.. Sem v 4 mescu nosečnosti in nebi rada tam kaki 2 uri stala..
Vprasanj res ni veliko.. Upam da bova imeli srečo..
Ob kateri uri pa mas? Jaz mam ob 15.30
 
Slišala sem, da traja okrog 20min, in ja, lahko sediš. Tudi med čakanjem na zagovor se da menda kam usest.
Očitno se bova spoznale, ker imam ob isti uri :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu