16. dec 2019 ob 15.00 - Vida Trilar, Klavdija Žgajnar, Nina Skube

Trenutno berete:
16. dec 2019 ob 15.00 - Vida Trilar, Klavdija Žgajnar, Nina Skube

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
29. maj 2019
Prispevki
11
Datum izpita: 16. dec 2019
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: dipl. vzg.

Izpraševalec za zakonodajo: Vida Trilar
Izpraševalec za ustavo: Klavdija Žgajnar
Izpraševalec za slovenščino: Nina Skube

Prijava poslana dne: 8. nov 2019
Potrditev prijave dne: 13. nov 2019
Obvestilo o izpitu dne: 27. nov 2019
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

ojoj... izvedet pa tako ali tako ne moreš verjetno prej, kot na dan izpita? ali je mogoče že objavljeno dan prej na kakšnih njihovih oglasnih deskah?...
 
joj, me je kr groza :) uspešno ti želim, če se pa spomniš, pa lahko javiš, če so ti zamenjali komisijo.. da bo malo bolj, ali pa malo majn živčna dan za tabo :) skratka, naj bo uspešno :)
 
Uh, že zdaj mislim, da sem se premalo... ni bilo veliko časa, pa tudi datum hitro dobiš.. Zdaj upam, da mi bo pripadal vsaj študijski dopust, ker drugače nevem, kako bo kaj šlo... Delam pa sicer za pomočnico.. ampak mislim, da tako ni velike razlike.. Je pa res veliko vsega... do slovenščine še niti prišla nisem...
Ti si se veliko učila?
 
Pa jaz mam tudi občutek, da sem se premalo. Sva pa na istem, jaz še tudi nisem prišla prav do slovenščine.. strah me je, da se nebom sfolgala naučiti 😕
 
ja tudi jaz... sicer pa mislim, da je tukaj zelooo veliko odvisno od sreče... pač kaj te vprašajo.. če je nekaj čisto na izi, pa mogoče kaj takega, kar je logično tudi iz prakse... lahko pa je kaj takega, ko niti veš ne, da obstaja :D :(
jaz si zdaj delam izpiske in učim trenutno samo po vprašanjih, ki so objavljena na forumu.. pač glede na izpraševalca.. saj večina je tako vse zajeto.. vsaj upam... tako, da bom vsaj nekaj znala. Ker tako neveš, kaj bi se sploh učil...
 
No upam, da komisija ostane ista. Jst sem pogledala vprašanja izpraševalk in zdaj več poudarka dajem na ta vprašanja in teme. Vse naučit se je po moje itak nemogoče, ker je tega ogromno. Naj pa vaju potaložim, da sem sama trenutno šele pri zakonodaji in ostalega še nisem uspela pogledat.
 
Mateja, javlam, da je komisija ostala ista. In ni blo tezko, kar pomagajo! Veliko srece in znanja jutri 😁
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
614
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
828

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu