16.6.2014 ob 15.30 - Rozman, Praprotnik, Mate

Trenutno berete:
16.6.2014 ob 15.30 - Rozman, Praprotnik, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. jan 2014
Prispevki
14
Naziv
Vzgojitelj predšolskih otrok
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 16.6.2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: vzg predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: ROZMAN
Izpraševalec za ustavo: PRAPROTNIK
Izpraševalec za slovenščino: MATE

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

pozdravljena....jaz imam tudi takrat ampak za pomočnico vzgojiteljice...
kaken občutek imate glede znanja?
lep pozdrav in srečno
 
pisan občutek...enkrat se mi zdi da znam, enkrat pa ne :/
Kaj pa vi? Imate koga od znancev, da so pred kratkim opravljali strokovni?
 
tudi jaz imam tak občutek.. Ja imam sodelavko, ki ga je opravljala v ponedeljek 9.6 in ga je opravila.
kaj imate v sobi 20 oz. ne vem kako se prostoru reče?..
 
Ne vem, kje imam. Na vabilu mi nič ne piše.
 
se opravičujem...sem šla še enkrat pogledat in piše, da imam zagovor v pritličju, soba 21.
 
mene strašijo s slovenščino...na splošno sem pripravljena na vse, je pa tudi odvisno od vprašanj, ki jih bom dobila. Kaj Vas pa muči pri zakonodaji? A imate kakšne zapiske ali ste pobrali vse od tukaj? Jaz sem potegnila kar s tega foruma, upam da bo to to.
 
odvisno je kako so oni razpoloženi, kakšna vprašanja dobiš, sreča in znanje..piše da je gospa za Slo prijazna in pomaga če se ti zatakne ampak moraš imeti znanje če ste kaj brala po forumih. ma meni je zakonodaja teji izrazi in pojmi sem že vse pomešala v glavi..zapiske imam od sodelavke in nekatere sem pobrala tudi od tukaj..ali mogoče veste kateri zakoni so se spremenili do zdaj v zakonodaji? hvala za odgovore
 
ja, materiala za učenje je res veliko in tudi sama se bojim, da bom kaj zamešala...bomo videli, jutri je dan D ;) Ne bi natančno vedela kateri so se spremenili, ker imam ažurirane zapiske in so vse spremembe že vključene (vsaj upam da je tako)...
 
jaz danes bom danes osivela kolikor delajo živčki :)..kako je pri vas?..jaz upam da bom imela srečo in dobila kakšna lahka vprašanja in da mi bo sreča naklonjena..Kako je vaše ime, da se tam spoznamo in se skupaj "sproščamo"?
 
Fikra Delić. Ja, jaz tudi upam, da bom imela srečo, ker se mi zdi da danes ne vem nič :) Kot pravite, živčki delajo na polno, kaj bo šele jutri. Upam, da bova jutri ob tem času obe zadovoljne ;)
 
ooo potem boste vi mnogo bolj hitro na vrsti kot jaz ker baje da je vrstni red po priimkih...mogoče veste če je to res?
 
Ne bi vedela :/ Že zdaj me grabi trema, kaj bo šele jutri.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713
Pozdravljeni. Ne najdem veliko vprašanj izpraševalke Laure Praprotnik (USTAVA). Lahko kdo...
Odgovori
2
Ogledi
901

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu