16. 5. 2011 - Lamut, Novak Kolenko, Ambrož

Trenutno berete:
16. 5. 2011 - Lamut, Novak Kolenko, Ambrož

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. jan 2011
Prispevki
11
Pozdravljeni!

Danes sem dobila pošto svare3.gif

Izpit imam v ponedeljek, 16. 5. 2011.
Predsednica: Nevenka Lamut
Izpraševalka za ustavno ureditev: Mihaela Novak Kolenko
Izpraševalka za slovenski jezik: Darinka Ambrož

Ima še kdo na ta dan in pri tej komisiji izpit?

PS: Če imate kakršne koli informacije o izpraševalcih, bi jih bila zelo vesela!!!

Nekaj sem že brskala po forumu in mi ni čisto jasno o izpraševalki za ustavno ureditev: Mihaeli Novak Kolenko - zasledila sem namreč veliko njenih vprašanj, vendar vse o zakonodaji in nič o ustavi. Ali je prišlo mogoče do napake? Če kdo kaj ve, lepo prosim za odgovor!!!

HVALA!!!

Teja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 16. 5. 2011 - Nevenka Lamut, Mihaela Novak Kolenko, Dari

Živjo!

Zanima me, kdaj si poslala prijavo, ker tudi sama že nestrpno čakam? Sicer ne vem, če ta teden na ministrstvu delajo (prazniki). Veliko sreče good2.gif

LP
 
Re: 16. 5. 2011 - Nevenka Lamut, Mihaela Novak Kolenko, Dari

Živjo!

Prijavo sem poslala zadnji teden v marcu. Obvestilo, da je s prijavo vse ok, sem dobila 7. 4., danes pa datum.
Opravljam pa strokovni izpit iz področja osnovne šole - rp.

Kdaj si pa ti poslala prijavo? Iz katerega področja si? Mogoče pa se bomo skupaj mučile...

Sporoči. LP
 
Re: 16. 5. 2011 - Nevenka Lamut, Mihaela Novak Kolenko, Dari

Živijo Mateja!

Vse mava enako (komisijo, datum in tudi jaz delam iz rp-ja), vrjetno ura pa ni ista :-D jaz mam ob 16.30, pa ti???
Imam enak problem kot ti glede ustave, tudi jaz sem zasledila njena vprašanja ampak samo iz zakonodaje??? Očitno se gospa spozna na vse, sem si pa pogledala da dela na m. za visoko šolstvo. Glede na druge forume pa so posamezne članice pohvaljene, kot prijazne...upam da bodo tudi 16. dobre volje JC_pray.gif

lp
 
Re: 16. 5. 2011 - Nevenka Lamut, Mihaela Novak Kolenko, Dari

Živjo, Monika!

Ja, ura pa res ni enaka. Jaz imam ob 15.30.

Tudi jaz sem pobrskala in zasledila, da so vse gospe prijazne. Da bi res le bilo tudi 16. tako JC_pray.gif

Če izvem kaj novega, ti pa kar tukaj sporočim! In tebe lepo prosim, da sporočiš, če bo kaj novega!

LP
 
Nazadnje urejeno:
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
HVALA!!! Upam, da nam uspe. Sem tako zelo zelo zelo živčna, da čisto nič ne morem... Groza!

Vprašanja pa seveda sporočim :) JC_pray.gif, da ne bodo preveč težka in seveda taka na katera bom znala odgovorit!!!

Držite pesti!!!
 
JC_goody.gif happy0064.gif [gooo.gif]

Vprašanja:

USTAVA: - pravice in dolžnosti staršev (kje so opredeljene)
- zakonodajni postopek (kakšno vlogo ima svet)
- Evropska komisija

ZAKONODAJA: - priprave (vrste, vsebine, ali je določen kakšen obrazec, rok hranjenja ...)
- program OŠ (obvezni, razširjeni, kakšen je v 1. r.)
- ugovor na oceno (kako poteka, možnost pritožbe na inšpekcijo ...)

SLOVENŠČINA: - glasniki (primeri)
- socialne zvrsti jezika (kakšnega uporabljamo v šoli)
- jezikovni priročniki (podrobneje slovar, kakšen je, 5 stvari, ki jih lahko najdemo v njem)
- kaj je prilikovanje (premena po zvenečnosti, primer)

Vse tri gospe so bile zelo prijazne in sproščene:)
Pohvalo forumu, meni je veliko pomagal. Tistim pa, ki vas to še čaka: ni bavbav:)

lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
831
Datum izpita: 12. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
137

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu