15% zaposlitev v jutranjem varstvu

Trenutno berete:
15% zaposlitev v jutranjem varstvu

Pridružen
3. jun 2014
Prispevki
58
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Vrtec
  2. Osnovna šola
Pozdravljeni,

upam, da pišem v pravo rubriko. Mi lahko kdo pojasni, kaj pomeni 15% zaposlitev v jutranjem varstvu? Če izračunam, koliko ur to nanese glede na običajni 40-urni delavnik, pomeni to 6 ur tedensko. Tedenska učna obveznost za strokovne delavce v jutranjem varstvu pa je 35 60-minutnih ur.

Kakšen je v tem primeru postopek? Kako se to rešuje v praksi?

Vabljena sem namreč na razgovor, a bi se rada vnaprej pozanimala o svojih pravicah in dolžnostih, da se ne bi zaradi nevednosti "zakvačkala".

Imaš po razgovoru na voljo določen čas, da se odločiš za podpis pogodbe (nekaj ur, dan), ali to navadno podpišeš takoj?

Bi mi pa veliko pomenila še današnja mnenja, ker imam jutri že razgovor.

Hvala vnaprej.
Lp,
Anja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

upam, da pišem v pravo rubriko.
Prestavljeno ;)

Mi lahko kdo pojasni, kaj pomeni 15% zaposlitev v jutranjem varstvu? Če izračunam, koliko ur to nanese glede na običajni 40-urni delavnik, pomeni to 6 ur tedensko. Tedenska učna obveznost za strokovne delavce v jutranjem varstvu pa je 35 60-minutnih ur.
Ja, 6 ur tedensko bo vaša zaposlitev. Oz. 5.25 tedenske učne obveze, če sem prav izračunal.

Imaš po razgovoru na voljo določen čas, da se odločiš za podpis pogodbe (nekaj ur, dan), ali to navadno podpišeš takoj?
Ničesar vam ni potrebno takoj podpisati, predvsem pa ne pogodbe. Mislim, da je rok tri dni.
 
Hvala za vse odgovore!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
702

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu