15. sep 2020 ob 16.00 - Novinec, Fele, Skube

Trenutno berete:
15. sep 2020 ob 16.00 - Novinec, Fele, Skube

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
10. jan 2020
Prispevki
17
Datum izpita: 15. sep 2020
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: Novinec
Izpraševalec za ustavo: Fele
Izpraševalec za slovenščino: Skube

Prijava poslana dne: 24. jun 2020
Potrditev prijave dne: 2. jul 2020
Obvestilo o izpitu dne: 26. avg 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

O, super. :) Jaz sem si že natisnila vso gradivo in ga 1x prebrala, ampak je toliko vsega, da si nisem dosti zapomnila. 🙈
Bolj podrobno bom šla po vprašanjih iz foruma, kjer je več ali manj zajeto vse, zraven si bom delala izpiske pa malo povezovala stvari med sabo. Upam da mi znese. Pa ti?
 
Zdravo. Tudi mene v mesecu septembru čaka zagovor. Na forumu imamo kup zapiskov in vprašanj. Katere zapiske boste uporabile za učenje?

Lp
 
Je katera že začela z učenjem? Ima izpisana vprašanja komisije? Lahko si malo podelimo med seboj. :)
Lep dan.
 
Živjo,
zanima me, kako podrobno se učite/se boste učili človekove pravice in temeljne svoboščine? Boste znali vse natančno po alinejah ali kako?
Mogoče kdo ve odgovor na vprašanje: Ali ima otrok pravico vedeti, kdo je darovalec pri umetni oploditvi?

Hvala in prijetno učenje.
 
@petraa_96 Mogoče veš odgovor na vprašanje: Ali ima otrok pravico vedeti, kdo je darovalec pri umetni oploditvi?
Znaš ti npr. cilje predšolske vzgoje točno tako kot so napisana ali s svojimi besedami?

Hvala :D
 
@Zvezdica123 jaz bi rekla, da v tem primeru ni nujno, saj je v KOP zapisano, da ima otrok pravico vedeti, kdo so njegovi starši, če je seveda to možno. Kar v primeru umetne oploditve ni, saj ima darovalec pravico do anonimnosti. Tako nekako si jaz mislim, ne vem pa če je odgovor pravilen. 😊
Cilje predšolske vzgoje pa znam samo s svojimi besedami, se ravnam po področjih iz kurikuluma.🙂
Se pa moram naučiti še kar nekaj stvari. 🙂
 
@petraa_96 Enako kot ti. :)
Mene nekaj moti v zapiskih...enkrat je pomišljaj kot končno ločilo, enkrat ko nekončno. Je lahko oboje? Enako imam zapisano za tri pike. Kako imaš ti?

Hvala.
 
Enako imam. Pomišljaj je kot končno ločilo enako kot tri pike, torej kot nedokončana misel, npr. Če ne boš tiho ... ali Če ne boš tiho -
Kot nekončno je pa pomišljaj namesto vejice, potem ko kakšno besedo izpustimo, nadomešča narekovaje.
Tri pike kot nekončno ločilo pa je npr. pri naštevanju.
 
@petraa_96 ravno iz službe. Utrujena od uvajanja.
Danes in jutri bom še malo ponavljala, obnavljala...ne vem kako naj se lotim? Se boš se učila ali samo ponavljala?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Statistični urad je v rubriki Eksperimentalna statistika objavil prispevek Satelitski računi za...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 24. apr 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
825

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu