15. jun 2017 ob 15.30 - Adamič Tomič, Pem, Petek

Trenutno berete:
15. jun 2017 ob 15.30 - Adamič Tomič, Pem, Petek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
10. dec 2016
Prispevki
2
Naziv
mag. prof. soc. ped.
Področje
  1. Šola za otroke s posebnimi potrebami
Datum izpita: 15. jun 2017
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Šola za otroke s posebnimi potrebami
Strokovni naziv:

Izpraševalec za zakonodajo: Adamič Tomič
Izpraševalec za ustavo: Pem
Izpraševalec za slovenščino: Petek

Prijava poslana dne: 17. maj 2017
Potrditev prijave dne: 29. maj 2017
Obvestilo o izpitu dne: 31. maj 2017

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mene kar precej ;) pa vas?
 
Nič živčkov. Pridemo tja, naredimo in je to to. ;)
 
A Vam je šlo? :) Mene zanima kakšna vprašanja vam je postavila pri zakonodaji :)
 
Meni je šlo :). Pa vam? Mene je vprašala Svet staršev (pristojnosti) in Kontinuum pomoči, nič več kot to. Če si je katera zapomnila kako so se pisali novi člani komisije, naj prosim pove, da spremenim in dopišem vprašanja. :)
 
Hey! A celotna komisija se je menjala? Pa čestitke za opravljen izpit.
 
Hvala! :) Ne, za slovenščino je ostal isti, ostali dve članici pa sta bili drugi.
 
Ojla.
Za zakonodajo je bila Šoln Vrbinc, za ustavo pa se ne spomnim priimka.

Ustava: konvencija o otrokovih pravicah (kako je opredeljen otrok, pravica do identitete), zakonodajni postopek, kdo lahko da predlog zakona, DS in najpomembnješa vloga, kdo razglasi zakon in kdaj in kje, vse institucije Eu in kje so slovenski predstavniki. pa še nekaj, vendar se ne spomnim
Zakonodaja: Svet zavoda, pristojnosti, s katerim organom v podjetjih bi ga lahko primerjali (nadzorni organ), kam bi pogledala, če bi me zanimalo, koliko otrok lahko sprejme stanovanjska skupina, kaj še piše v tem pravilniku (pravilnik o normativih in standardih), vse od dodatni strokovni pomoči in individualiziranem programu, pa še nekaj, vendar se ne spomnim.
Slovenščina: socialne zvrsti slovenskega jezika, zvočne prvine govora in vsako opisati, pedagoški govor, priročniki, od koga je slovnica in pravopis, če bi me zanimala izgovorjava besed, kam bi pogledala, natančneje o SSKJ in še ful nekih podvprašanjic
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.086
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
2.078
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
5
Ogledi
979
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
538
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
520
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
632
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
823

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu