14. maj 2015 ob 15:30 - Kopold, Grmek, Rojc

Trenutno berete:
14. maj 2015 ob 15:30 - Kopold, Grmek, Rojc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
1. feb 2015
Prispevki
6
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Zavod
vrtec
Področje
  1. Vrtec
Nazadnje urejeno:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Datum izpita: 14. maj 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Kopold
Izpraševalec za ustavo:
Grmek
Izpraševalec za slovenščino: Rojc

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:


Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ima še kdo od vas za pomočnika vzgojitelja jutri strokovni izpit?
 
Ej, a maš ti mogoče napisano sestavo vrtca? To je 3 predstavniki ustanovitelja, 3 predstavniki delauceu in trije predstavniki staršev. A to je to?
 
Ja, svet vrtca, skoz zamenjam :D Super. Najlepša ti hvala. A sm to poveš, ni nč vč pr tem za znat?
Pristojnosti ma se:
Ja, svet vrtca, skoz zamenjam :D Super. Najlepša ti hvala. A sm to poveš, ni nč vč pr tem za znat?
Vem kaksn je obcutek. Jaz mam obcutek, da sploh nic vec nic ne znam :)
Pristojnosti ma se:
- imenuje in razresuje ravnatelja,
- sprejema program razvoja vrtca, LDN in porocilo ter samoevalvacijsko porocilo,
- odloca o nadstandardih in pritozbah.
 
Pristojnosti ma se:

Vem kaksn je obcutek. Jaz mam obcutek, da sploh nic vec nic ne znam :)
Pristojnosti ma se:
- imenuje in razresuje ravnatelja,
- sprejema program razvoja vrtca, LDN in porocilo ter samoevalvacijsko porocilo,
- odloca o nadstandardih in pritozbah.

Ja js isto. Se mi zdi d bl ka se učm d pol ne znam nč vč. Še tisto kar sm prebrala se ne zmislim al pa zamenjam :D Upimo na najbolše, da nardimo da mamo pol mirne poletne počitnce :) Ej najlepša ti hvala za use. Sej se vidmo dns če maš tud ti takrat kkr js :) Srečno, fajn oprau :)
 
Ja js isto. Se mi zdi d bl ka se učm d pol ne znam nč vč. Še tisto kar sm prebrala se ne zmislim al pa zamenjam :D Upimo na najbolše, da nardimo da mamo pol mirne poletne počitnce :) Ej najlepša ti hvala za use. Sej se vidmo dns če maš tud ti takrat kkr js :) Srečno, fajn oprau :)
Ja, res je :) prevec kompliciramo po moje :) saj znamo, nama bo uspelo menda ;) ja, se vidmo :) cimbolj mirne zivce ti zelim, pa uspesno opravi :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.455
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
282
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
171
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
826
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Eurydice Slovenija UNESCO UIL Bulletin, maj 2023
V letošnji majski številki glasila UNESCO Inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) boste lahko...
Odgovori
0
Ogledi
223

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu