14. jul 2021 ob 15.00 - Barbara Novinec, mag. Natalija Sajevec-Plavčak, Alenka Tominšek

Trenutno berete:
14. jul 2021 ob 15.00 - Barbara Novinec, mag. Natalija Sajevec-Plavčak, Alenka Tominšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
19. jan 2021
Prispevki
6
Datum izpita: 14. jul 2021
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: vzgojitelj predšolskih otrok - pomočnik

Izpraševalec za zakonodajo: Barbara Novinec
Izpraševalec za ustavo: mag. Natalija Sajevec-Plavčak
Izpraševalec za slovenščino: Alenka Tominšek

Prijava poslana dne: 10. jun 2021
Potrditev prijave dne: 14. jun 2021
Obvestilo o izpitu dne: 21. jun 2021
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Datum izpita: 14. jul 2021
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: vzgojitelj predšolskih otrok - pomočnik

Izpraševalec za zakonodajo: Barbara Novinec
Izpraševalec za ustavo: mag. Natalija Sajevec-Plavčak
Izpraševalec za slovenščino: Alenka Tominšek

Prijava poslana dne: 10. jun 2021
Potrditev prijave dne: 14. jun 2021
Obvestilo o izpitu dne: 21. jun 2021
So ti datum in komisijo poslali po posti ali po emailu? Jaz sen prijavo vlozila 17.6.2021 in ne vem ali se imam moznost priti v juliju na vrsto. Za enkrat sem dobila samo odločbo o potrditvi prijave.
 
So ti datum in komisijo poslali po posti ali po emailu? Jaz sen prijavo vlozila 17.6.2021 in ne vem ali se imam moznost priti v juliju na vrsto. Za enkrat sem dobila samo odločbo o potrditvi prijave.
Obvestilo o datumu izpita ter komisijo izpita, so mi poslali po elektronski pošti, ki sem jo navedla na prijavi. Po pregledu prijav ostalih, sem ugotovila, da vse skupaj od poslane prijave do obvestila o datumu izpita čakaš nekje malo več kot mesec. V tem primeru se zna zgoditi, da ne boste prišli na vrsto do 15. julija. Ni pa nujno, odvisno je verjetno od same kapacitete prijavljenih.
 
Obvestilo o datumu izpita ter komisijo izpita, so mi poslali po elektronski pošti, ki sem jo navedla na prijavi. Po pregledu prijav ostalih, sem ugotovila, da vse skupaj od poslane prijave do obvestila o datumu izpita čakaš nekje malo več kot mesec. V tem primeru se zna zgoditi, da ne boste prišli na vrsto do 15. julija. Ni pa nujno, odvisno je verjetno od same kapacitete prijavljenih.
Hvala za odgovor. :) Ja, verjetno je res vse odvisno od tega koliko jih je prijavljenih.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.770
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 11. jul 2023 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
1.103
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
733
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
737
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
781
  • Članek
Letna posodobitev podatkov o plačah in dodatkih učiteljev in ravnateljev šol v Evropi, Teachers’...
Odgovori
0
Ogledi
787
  • Članek
V okviru 2. razpisa za standardne projekte programa Interreg Območje Alp 2021-2027 bo...
Odgovori
0
Ogledi
447

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu