14. apr 2016 ob 16.00 - Bonelli, Doltar, Erlač

Trenutno berete:
14. apr 2016 ob 16.00 - Bonelli, Doltar, Erlač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
25. mar 2016
Prispevki
5
Naziv
Pomocnica vzgojiteljice
Zavod
Zasebni vrtec Zarja
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 14. apr 2016
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: Pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Bonelli
Izpraševalec za ustavo: Doltar
Izpraševalec za slovenščino: Erlač

Prijava poslana dne: 14. apr 2016
Potrditev prijave dne: 14. apr 2016
Obvestilo o izpitu dne: 14. apr 2016

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla. Tudi js imam takrat strokovni izpit ob 15:30.
Kako ti gre učenje? :)
 
Začela sem se učiti že januarja, ker se mi je zdelo preveč snovi, da bi se lahko hitro naučila, drugače pa se učim na splošno osnovno šolo, šolsko inšpekcijo, vrtec in osnove za otroke s posebnimi potrebami. Kaj pa ti? :)
 
Začela sem se učiti že januarja, ker se mi je zdelo preveč snovi, da bi se lahko hitro naučila, drugače pa se učim na splošno osnovno šolo, šolsko inšpekcijo, vrtec in osnove za otroke s posebnimi potrebami. Kaj pa ti? :)
Aha, js mam kr neki gradiva podrobje od sodelavk ampak se ucim tudi bolj splosno. Ali delas v vrtcu ali soli?:)
 
Ahaa :). Saj, če pogledaš vprašanja tudi bolj splošno sprašujejo. Predelala sem vse kar je v katalogu znanj in to je to. V vrtcu ti?
 
Ja, splošno moraš vedeti šolsko inšpekcijo in osnovno šolo (piše v katalogu). :)
 
Men so use k so ze nardil rekle da ni nikakrsne potrebe in se nikol od teh k delajo v vrtcu niso ble prasane tega:)
 
Oooo super upam, da res ne :) sicer si bom še vseeno to tudi ponavljala, če me slučajno vpraša :).
 
Pozdravljeni, če opravljate strokovni izpit v šolstvu se bodo pri šolski zakonodaji osredotočali na področje, ki ste ga poučevali. Če ste učili v osnovni šoli, jih bodo zanimali samo zakoni in pravila, ki so vezana na to. Vendar pa morate obvladati tudi splošna pravila, ki veljajo za učitelje, kar se tiče napredovanja, kolektivne pogodbe itd. Vsekakor pa če ste opravljali pripravništvo v oš, ne boste dobili vpr. glede vrtca ali sš oz. obratno. Se pa je treba šolsko zakonodajo res dobro naučili, tudi tista številke, koliko učencev je lahko v oddelku, kako je s skupinami itd.
 
Živjo punce :) jaz imam izpit isti dan : kako vam gre? Se vidve kaj učita po vprašanjah iz foruma al vse bolj na splošno?
 
js sem se vse naučila zdaj pa ponavljam pa odgovarjam na vprašanja, kaj pa ti kako ti gre?
meni gre bolj slabo :) vse se mi zdi isto pri ustavni ureditvi :) Na splošno vem dovolj, v podrobnosti sem bolj slaba oziroma prevečkrat zamenjam kakšne stvari med seboj :)

Sedaj pilim predpise, zal tukaj na forumu ne najdem nekaj dosti vprašanj od Bonelli, ker ona je očitno večkrat izpraševalka za ustavno ureditev
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 18. april 2024 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
60
Datum izpita: 16. apr 2024 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
90
Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
235
Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
251
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
204
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. apr 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
883

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu