14. 7. 2011 - Rozman, Hladin, Epih

Trenutno berete:
14. 7. 2011 - Rozman, Hladin, Epih

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
2. jul 2011
Prispevki
8
Pozdravljeni!

Dobila sem obvestilo, da imam SI v četrtek, 14. 7.2011, ob 16.30. Ima še kdo SI pri tej komisiji?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 14.7 - ROZMAN, HLADIN, EPIH

Prijavila sem se okoli 20.5, obvestilo pa sem dobila 29.6.
 
Jaz imam isti datum in uro...sam komisijo pa imam Holobar, Šterbenc, Trilar. in kako vam kaj gre učenje :) ?
 
heej melitaa!

jaz imam isto, komisijo isti dan in še celo isto uro, tako da se očitno vidima;)
 
Hej!

Kako lepo da nisem sama v tem. grin.gif

A ti tudi opravljaš SI za srednjo šolo? Kako ti gre kaj učenje? Si že morda kaj izvedela o komisiji?
 
ne, nisem za srednjo šolo, sem as izobraževanje odraslih
nič posebnega nevem o komisiji, učenje me itak skrbi, posebej ker za moje področje nisem našla nobenih vprasanj;//
pa bo že šlo;))))
kako pa gre tebi?
 
Učenje gre počasi, a sem vztrajna. grin.gif
Kar se pa tiče področja SI, je bilo pri meni tako, da sem učila na enoti za izobraževanje odraslih, 5 nastopov za SI pa sem opravila na srednji šoli. Ko sem potem vprašala na Ministrstvu za šolstvo in šport katero zakonodajo moram poznati, so rekli, da tisto, kjer sem opravljala nastope, torej srednješolsko.
Vprašanj je pa res bolj malo. Ponavadi je Tomaž Rozman v komisiji za zakonodajo vrtcev, zato sem našla samo ta vprašanja.
 
aha, jaz sem pa nastope opravila na izobr. odraslih, tako se sedaj učim po zakonu o izobr odraslih. ja, za rozmana sem jaz tudi večino za vrtce našla vprašanja, tako da se bom pustila presenetiti:))
fajn se uči!

kaj pa to pomeni da imama ob isti uri?to je običajno?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu