14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Trenutno berete:
14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. maj 2012
Prispevki
13
Področje v šolstvu: vzgojitelj predšolskih otrok (pom. vzgojiteljice)

Izpraševalci
  • USTAVA: Samo Košir
  • ZAKONODAJA: Tomaž Rozman
  • SLOVENŠČINA: Nives Križnar
Sporočilo:

Pozdravljeni,

izpit imam ob 15:30. Srčno upam, da ne bom sama!?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Pozdravljena!
Ne boš sama,pridružila se ti bom tudi jaz. :))) In kako ti gre učenje?
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

pozdravljeni!
tudi jaz imam isti dan strokovni izpit tak,da smo že tri :) ki se bomo skupaj mučile...
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Zgleda da bomo same štajerke na tisti dan tam :) Sandra kako pa tebi gre učenje?
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Oh, trudim se po najboljših močeh... zdaj je nabolj natrpano v službi...vsak dan neka dejavnost v popoldanskem času..tak da preostanejo samo večerne ure za učenje.

kaj ima katera kakšna vprašanja, ki jih zastavljajo tile izpraševalci?
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Jaz sem našla sam za Rozmana,za ostala dva nisem našla...si ti kaj našla?
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

žal nisem nič našla vprašanj. imam nekaj zapiskov, ki sem jih dobila iz tega foruma. a bi mi hotela poslati na gmail vprašanja? prosim
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Jaz se učim tud po teh zapiskih iz neta, čeprav so mi jih dale kolegice.Ampak so isti.
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

čaaaw...evo še jst se vam pridružujem..imam v četrtek ob 16:30...veliko sreče vsem!lp
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Punce, kako vam gre? Ste v polnem zagonu?
Neverjetno hitro se bliža četrtek. =)
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

PIKAPOKA jaz bi najraje vidla,da bi naslednji četrtek imela izpit :lol: . Učim se s polno paro,pa trema in živčki me tudi že malo dajejo :) Ne vem zakaj dnevi tako bežijo ;)
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

oh, punce...tudi jaz bi rajši vidla, da se nebi tako ekstremno bližal ta Dan D :/
učim, učim pa nič ne ostane v glavi... sploh pa ko dobiš klic kolegice...nisem naredila... odgovarjala kaj me spraševala a ni bilo dovolj. :(
mene ful dajejo živci, tako da ne vem no kako bo to...:(
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Zajtrk: učenje s kavo, kosilo: učenje s kavo in za večerjo: ponavljanje s kavo! =) Ko pa se ne učim pa ponavljam! =)
V bistvu ne bi bilo to nič tako strašnega, če ne bi bila od tega odvisna moja zaposlitev - zato pa me/nas stiska.

Sandra, mislim, da to ni pravi način, da se obremenjuješ s tem, ali je ona naredila ali ni. Me smo druge osebe in bomo imele drugo komisijo.
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Sandra ali pri katerem ni kaj znala,da ni naredila? Tudi mene dajejo živčki :(. Mi je pa kolegica,ki je delala izpit meseca aprila, dala nasvet da morem pred komisijo čim bolj nasmejano in sproščeno in da potem bom znala in naredila.
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Pikapoka zdaj sem vidla da imava uro izpita isto :) ...to bo veselo ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu