14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Trenutno berete:
14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

saj se ne obremenjujem s tem, da ona ni naredila...ampak tudi živčki delajo, ker je od tega odvisna moja zaposlitev...saj mislim, da ni ene, ki nebi bila živčna...je pa logično, da vsak zase upa da bo naredil. vsaj ajz upam in se s tem namenom tudi učim...
je pa res, da moreš biti sproščen in nasmejan... pa eni pravijo, da če se ti zatakne ti pomagajo, drugi pravijo, da radi zavajajo in te zmedejo...glej najboljše nič verjeti in nič brat :) bomo videle v četrtek kako bo :) in če bomo se smejale ali ne :)
a ne punce...
mislim pa da imamo vse ob 15:30 uri :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Vem ja, informacije so mešane. Ob poplavi vsega znanja (neznanja) nas še takšne stvari obremenjujejo.

Maya - seveda bo veselo! :) - bomo s smehom malo sprostile napeto ozračje. :)
Jaz tudi mislim, da imamo vse ob 15:30.

Sandra, kaj pa ni kolegica naredila, kaj naj ne bi bilo dovolj?
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Jaz pa sem naredilaaaaa :) Ta komisija danes je bila super, kljub temu da so na prvi pogled delovali strogi ;) Še več takih ljudi v komisijah kot so g.Rozman, g.Košir in ga.Križnar. :) Lp
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

jaz sem tudi nardilaaa...jupiiii...:) Super komisija je bila..:)
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Uporabnik mateja.zadravec je napisal:
Tudi jaz imam 14.6., amap druga komisija.

Tudi jaz sem imel izpit najavljen ob 16.30 in z drugačno komisijo (ustava Mavri, zakonodaja (in predsednica komisije) Novak Kolenko, slovenščina Dernovšek). Delal sem kot organizator izobraževanja odraslih. Izpit je uspešno za mano, vse pohvale temu forumu, ki je v neprecenljivo pomoč pri razumevanju snovi in iskanju informacij.

Vprašanja izpraševalk pa potaknem pod ustrezne teme.
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...super smo opravile. Tudi jaz sem s potrdilom zapustila ministrstvo.
Pomoč tega foruma je zelo dobrodošla-super ste!
Komisija je bila korektna in prijazna. Skratka fenomenalna - se ni nič za bat! =)

Zelo sem vesela tudi za moje sotrpinke, ki so, vidim, uspešno opravile izpit. Čestitam in lepo se je bilo nasmejat z vami!

LP, Polona
 
Odg: 14. 6. 2012 - Rozman, Košir, Križnar

da še se jaz javim :) tudi jaz sem naredila...res je bila "muka" ampak kot vidim nam je uspelo...
res pa je da je bila komisija svetovna!
Mislim, da nam je vsem uspelo....

Hvala vam punce za vse spodbudne besede, ki so prišle z vaše strani, ko so nestrpno čakale...

Lp, Sandra
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu