14. 6. 2011 - Jurgec, Klun, Planinc

Trenutno berete:
14. 6. 2011 - Jurgec, Klun, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
18. jan 2011
Prispevki
25
Pozdravljeni!

Končno sem dobila to tako težko pričakovano kuverto Laie_13.gif .
Moj sodni dan bo 14. 6. 2011 ob 15. 30 pred komisijo:
- Jurgec (zakonodaja)
- Klun (ustava)
- Planinc (slovenski jezik)

Še kdo morda, ki bo z menoj trepetal?
Nekaj časa še imam, da spravim v glavo kak drobec znanja read.gif .

Vsem veliko energije za učenje grin.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo!

Jaz pa še vedno čakam in čakam na datum, zato me zanima, kdaj si poslala prijavo, da vidim, če sem "že blizu" ali "še daleč". :) Jaz sem poslala 28. aprila.

Želim ti, da bo ta čas čim manj stresen zate. Pogumno in veliko sreče!
 
Pozdravljena!

Jaz sem poslala prijavo 22. 4., v soboto, 21. 5., sem dobila odgovor, da je s prijavo vse v redu in danes so me obvestili o datumu.

Hvala za lepe želje grin.gif



Lp
 
:) Hvala za odgovor! Jaz sem obvestilo, da izpolnjujem vse pogoje, dobila 19. maja ... Torej bom počasi tudi jaz na vrsti. :) Naj ti sonce pomaga pri učenju, 14. junij naj bo tvoj "sončnosrečen" dan!
 
hei hei:)

ku zgleda bom tudi jst hmali na vrsti. sem poslala kadar ti, 22.4. odobrjeno sem dobila 19.5. in po usej verjetnosti bom tudi js hmali dobila pisemce z datumom... me je že strah:)

ti pa želim veelikoo veliko sreče:)
 
Pozdravljena!

Verjetno res, da boš kmalu dobila datum za zagovor. Jaz sem že čisto na trnih, a upam, da bo šlo.

Hvala za lepe želje in seveda enako.

Lp
 
Tinchy, očitno bova skupaj čakali na izpit. Imam ga pred isto komisijo , ob istem času.
Kako napreduješ z učenjem?

Si našla kakšna vprašanja, ki jih zastavlja Jurgec?
 
Pozdravljena!

Očitno res-bo zanimivo videti, kdo se skriva za vzdevkom grin.gif
Ja, ustava in zakonodaja sta že pod streho, zdaj sem pri slovenščini, nekje na polovici. To učenje definicij mi nikoli ni šlo in mi tudi zdaj dela težave.

Bomo videli, kako bo. Upam, da ne bodo menjali komisije, vsaj Planinca naj pustijo. Za Jurgca pa nisem našla nič kaj posebnega. Upam, da ne dobim teh EU institucij, ker zamenjujem pristojnosti nea.gif

Želim ti veliko energije za učenje in veliko sreče.

Katero področje pa zagovarjaš?
 
Tinchy zagovarjam področje OŠ (geografija). Ti?

Tudi meni pristojnosti EU delajo preglavice, vendar...bo že :)

Želim ti veliko energije za učenje in veliko sreče.

Se vidimo na izpitu ;)

lp
 
Pozdravljena!

Moram reči, da imam že vsega preko glave in komaj čakam, da mine. Jaz tudi zagovarjam področje OŠ, in sicer sem slovenistka, tako da sem prav pošteno prestrašena, ker baje nas radi "mučijo". Pri meni se pojavlja problem, da v praksi znam, a teorijo spravit v glavo je obup. Sama sicer menim, da nihče ne more reči, da zna resnično vse s svojega področja. Slo se učim tako, da si za vsako pravilo zapomnim primer in na osnovi tega izpeljujem definicijo.

Upam na najboljše.

Tudi tebi želim energije in sreče pri vprašanjih l_googd_luck.gif !

Se vidimo, lp :)
 
Živjo,

tudi jaz imam datum 14. 6. 2011 ob 16:30. In tudi jaz počasi postajam poštemo pokakana :)
Drugače pa sem prof. nemščine. Delam pa na OŠ.
Za Planinca sem na tem forumu našla kar nekaj vprašanj, bolj me zanima za Jurgeca in Kluna ... nikjer nič ne piše, ali pa mogoče samo jaz nisem ničesar našla ...
Jao, jao ... bo že nekako, ne?!

Lepo bodite, pa pridno in produktivno se dobesedno piflajte :/
 
pozdravljeni

jaz imam pa izpit en dan prej, tako da se tudi s polno paro učim, kolko še sploh gre :D

Alex911 tudi jaz sem prof. nemščine, veš kaj bi te vprašala, kaj bi ti rekla da so novosti v oš v povezavi z jeziki, glede na to da sva prof. nemščine, se lahko pojavi kakšno podobno vprašanje..kaj ti meniš?

lp
 
Hej katjes,

hmmm ... jaz bi tko na hitro rekla, da predvsem to, da bi se po novem pouk prvega tujega jezika kot izbirni predmet izvajal že v prvem razredu. Drugi tuji jezik bi se kot izbirni predmet lahko pojavil po novem že v 4. razredu. Pa tudi to, da lahko v mednarodnih OŠ pouk poteka v tujem jeziku. Ampak da se ti učenci potem obvezno učijo tudi slovenskega jezika. Glede na to, da je nemščina sedaj v večini OŠ izbirni predmet, bi bilo po novem tako, da bi si učenci od 7. do 9. r. izbrali tri ure pouka izbirnih predmetov tedensko, lahk pa tudi štiri, če starši soglašajo (sedaj 2 oziroma 3 ure).

Ampak to je tisto zdej na hitro ... ta novi ZoOŠ si moram še malo bolj podrobno prebrati. To sem zadnjič samo malo preletela, pa mi je ostalo v glavi. Nisem pa tudi ne čisto prepričana, da je pravilno. To je prava zmeda s temi zakoni.

Imaš mogoče kakšne napotke zame? Kaj tko pač radi sprašujejo nemciste?

Papa,
Alex
 
hej hej,

ja tudi sama bi šla v tej smeri z odgovorom, menda pa bi to tudi bilo dovolj, no upam :D

Drugače pa nič kaj ne vem, da bi posebej nemciste spraševali, to se mi je edino zdelo, da bi bilo dobro vedet, vsaj okvirno ;)
 
Jaz mogoče malo ciljam pri slovenščini na kakšne velike, male začetnice - razlika pri slo. in nem. Ali pa kakšne druge razlike mogoče - abeceda. Tako malo razmišljam ...

A bi bila tako prijazna, pa bi napisala, kaj so te spraševali? Glede na to, da imaš en dan prej?

Lp!
 
seveda....vprašanja sledijo...:D upam da po uspešno zaključenem dnevu :D

prijetno učenje še naprej vsem skupaj

lp
 
Pozdravljeni!

Izpit opravljen z znanjem, s pomočjo višjega in seveda sanjsko komisijo JC_goody.gif

Pri naši komisiji je prišlo do zamenjave in je bila gospa Bonelli namesto gospoda Kluna. Komisija več kot odlična, zanimajo jo res bistvene stvari, te ustavi, če znaš in nadaljuješ z naslednjim vprašanjem.
Tako je bilo danes.

Vprašanja so objavljena pod izpraševalci (Bonelli, Jurgec in Planinc).

LP in veliko sreče l_googd_luck.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu