14. 3. 2012 - Šenica Pavletič, Mavri, Rakovec Žumer

Trenutno berete:
14. 3. 2012 - Šenica Pavletič, Mavri, Rakovec Žumer

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
18. okt 2011
Prispevki
8
Področje v šolstvu: Osnovna šola; Razredni pouk

Izpraševalci
  • USTAVA: Vanja Mavri
  • ZAKONODAJA: Verica Šenica Pavletič
  • SLOVENŠČINA: Irena Rakovec Žumer
Sporočilo: Ima še kdo na ta dan? Jaz imam uro ob 15. 30 in me je že pošteno strah...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tud jaz imam na isti dan, isto uro. Tud mene že mal strah spreletava.

Kaj veš kaj o tej komisiji?

LP
 
Tisto, kar sem tukaj prebrala...Da je gospa Mavri zelo resna gospa, vendar pomaga, ostali dve pa prijazni in pomagata s podvprašanji...

Že veliko znaš? Jaz eno stvar pridem skoz, pa ko se začnem dugo učit, prve nič več ne vem...:S

LP, Nina
 
Jaz sem zanekrat predelela ustavo, pa pol slovenščine. Za ustavo imam jaz tud občutek, da mi kr uide ven iz glave, slovenščina pa upam da bo šlo. Šolsko zakonodajo bom pa med študijskim dopustom predelala. Upam, da bo šlo.

Iz kje se pa učiš? Kaj gledaš kataloge znanj?

LP
 
Jaz sem predelala najprej zakonodajo, potem slovenščino in zdaj ustavo, vendar če me zdaj kaj iz zakonodaje vprašaš, ne vem nič več :? Zdaj bom vsak dan ponovila eno zadevo, da ne bom imela časa vmes pozabit...

Učim se iz zapiskov Bonellijeve, slovenščina naj bi bila odgovorjena po katalogu, drugače pa teh katalogov znanj nič ne gledam,ker bi me samo panično naredili...koliko vidim po vprašanjih ne vrtajo nekaj v podrobnosti, upam, da tudi mene ne bodo. Gledam pa pogosta vprašanja tukaj na forumu, pa si poskušam vsaj to zapomniti...

Kako gre tebi??
 
Jaz mam zakonodajo še za predelat, ustavo in slovenščino nekako sem dala skozi. Ma nimam občutka kolk res znam. Zakonodaje je pa kr full in me že kr panika mal prijema.

Kaj ti zapiski so na forumu objavljeni? Jaz gledam kataloge sam tolk da kaj ne izpustim. Upam da res ne bodo neki full vrtali.

Še dobro, da sem na študisjkem dopustu od danes dalje, da se lahko v miru učim, ker drugače s službo je full težko.

Vprašanj še nisem nič gledala...upam da mi ne bo zmanjkalo časa...

LP
 
Odg: 14. 3. 2012 - Šenica Pavletič, Mavri, Rakovec Žumer

Tako, kar je, je...

Se vidiva jutri ;))
Vso srečo...
 
Odg: 14. 3. 2012 - Šenica Pavletič, Mavri, Rakovec Žumer

Punce in gospodič,
Kako vam je šlo? Upam, da ste bili vsi uspešni, sem mislila na vas in stiskala pesti

Lep dan želim
Nina
 
Odg: 14. 3. 2012 - Šenica Pavletič, Mavri, Rakovec Žumer

Uspelo je !!!!!!!!!!!!!!

Veselje je nepopisno, da o olajšanju ne govorim.

Lep dan tudi tebi

Jerneja
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.966
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.055
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
498

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu