14. 3. 2011 - Brusnjak, Kostanjevec, Križnar

Trenutno berete:
14. 3. 2011 - Brusnjak, Kostanjevec, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ob kateri uri pa? Jaz imam ob 15.30! Si se že veliko naučila? Meni se enkrat zdi, da vse znam, spet drugič vse pomešam. Res pa je, da sem se začela učit šele prejšnji petek, ker so me malo presenetili z datumom. No bo pa prej konec. Upam, da bova naredili!
 
Živijo!
Tudi sama čakam datum za strokovni izpit. Poslali so mi že odločbo, da je s prijavo vse ok, ampak to že prejšnji petek. Zdej pa iz dneva v dan čakam na pošto, pa še nič ni. JC_thinking.gif

Kdaj sta se pa vidve prijavili in kako hitro sta dobili datum?
 
jst mam 16.30. mislm da nč ne znam k se vsak dan neki učim in pol v dveh dneh vse pozabim...sm pa res šla šele 2krat skoz. dobila sem u petek 25. da imam 14. izpit tk da me je kr prbil. Prijavla sm se 20. zdej bom študijski dopust izkoristla pa se učila bolj na splošno...sej je odvisno tud od sreče pa trema naredi svoje. joj vsem želim da nam čimprej mine in se dobr izteče. če ne pa-ponovi vajo:)
 
Hehe, jaz sem se pa 22. prijavila, pa 25. dobila sam pošto, da je vse ok, datuma pa ne. Čudna reč. Mogoče pa je odvisno od področja na katerem opravljaš strokovni.
Verjetno imajo določeno, da nekatere dneve pridejo ma vrsto tisti za razredno stopnjo, druge dneve za predmetno stopnjo, pa za srednje šole...

No, bo kadar pač bo. Vso srečo vsem, ki boste opravljali strokovni, držim pesti! JC_you_rock.gif
 
nardilaaaaaaaaa jupiiiii!

dobra komisija, sam mal preveč resna:)
bonelli-vlada, nedotakljivost doma
brusnjak-temeljne naloge vrtca, svet staršev
križnar-stična, nestična ločila, presledki pri ločilih, tri pike, pedagoški govor
zelo pomagajo in te popravljajo:)
veliko sreče vsem, ki vas to še čaka papa
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
708
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
673
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
1
Ogledi
503
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
442
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
13
Ogledi
2.276
Pozdravljeni, malo sem že o_O, pa me zanima, ali je kdo imel v komisiji za PREDPISE g. Janeza...
Odgovori
10
Ogledi
2.030

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu