14. 12. 2011 - Trilar, Kogoj, Šink

Trenutno berete:
14. 12. 2011 - Trilar, Kogoj, Šink

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
2. feb 2011
Prispevki
4
Področje v šolstvu: razredni pouk

Izpraševalci
  • USTAVA: Igor Kogoj
  • ZAKONODAJA: Vida Trilar
  • SLOVENŠČINA: dr. Jurij Šink
Sporočilo: Pozdrav!
A je tam zunaj kakšen/a sotrpin/ka, ki ima na isti datum izpit? Vesela bom tudi kakšnih informacij o komisiji.
Za informacijo: datum sem dobila grozljivo hitro, skoraj prehitro. V istem tednu sem dobila pošto, da je vse ok in pošto z datumom. Prijavo sem poslala 15. 11. 2011.

Lp,

Maja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo, tudi jaz imam 14. 12. zagovor, vendar ne pri tej komisiji, sem pa tudi jaz razredni pouk. Ob kateri uri pa imaš?
 
Hei!

Ob 15.30. So termini vedno tako pozno? Do takrat bom jaz že čisto izčrpana od živčnosti. dash1.gif
 
o,

tudi jst mam 14.12. ob 16.30 pri točno tej komisiji. enako kot ti, sem tudi sama dobila zelo zelo hitro datum. čist prehitro, pa še v službi je ravno zdej največ dela... se mi zdi, da bi rabla veliko srečo, al pa mal več časa :)

pozdravček
 
No, super! Bom imela sotrpinsko družbo. ;)
Tudi pri meni je strašna gužva v službi. Veseli december pač naredi svoje. Tudi jaz bom očitno rabla dosti sreče, ker časa itak nikoli ni dovolj.

Lep začetek veselega decembra!
 
Živjo

Jaz sem mela za zakonodajo Trilerjevo pa naj vam povem da je zelo prijazna in se ne spušča v podrobnosti.
 
Zdravo! Tudi jaz imam izpit 14. 12. ob 16.30! Imam pa drugo komisijo: Rosa, Sajevec Plavčak, Petročnik.
razredni pouk! Tudi jaz sem dobila hitro odgovor in trepetam kako bo.

Držimo pesti da gremo proslavljat 14. 12 zvečer :D
 
Hej BMojca, tudi jaz imam jutri zagovor pri tej komisiji, le da eno uro prej. Upam, da bodo gospe dobre volje:)
 
Ojla!

Kakšno je stanje? A smo pripravljeni za jutri? good2.gif
Živčki že delajo ...

Vsem želim obilo uspeha jutri! l_googd_luck.gif

maja
 
Hej hej,
stanje... nervozno:) predvsem zaradi površinskega znanja. Pa sej bo kmalu boljš.
Tudi kontra- uspeha in sreče z vprašanji. :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu