14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Trenutno berete:
14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
11. avg 2012
Prispevki
4
Datum izpita: 14. 11. 2012
Ura izpita: 16. 30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: univ. dipl. biol.

Izpraševalci
- zakonodaja: Helena Rosa
- ustava: Laura Praprotnik
- slovenščina: Miran Štempihar

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 10. 9. 2012
Potrditev prijave dne: 17. 9. 2012
Obvestilo o izpitu dne: 22. 10. 2012

Dodatno sporočilo:
Pozdravljeni!

Ali mi lahko kdo kaj več pove o moji komisiji? Nekaj vprašanj, ki jih postavljajo, sem že našla. A za Lauro Praprotnik pa nič. Hvala. :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Pozdravljena!
Tudi jaz imam takrat izpit (14. 11., ob 16.30, ista komisija). Žal ti o komisiji ne morem nič povedati,saj je ne poznam.
Julija sem namreč že odgovarjala in mi pri slovenščini ni uspelo. Tako bom sedaj odgovarjala samo slovenščino. No. bomo že.
Veliko uspeha, morda se vidiva. Sreda bo kmalu ... waiting.gif
 
Odg: 14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Pozdravljena!

Kako pa to, da imava ob isti uri in isto komisijo?
Veliko sreče ti želim in se vidiva v sredo. l_googd_luck.gif
 
Odg: 14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Pozdrav,

zakaj vse isto? Razdeljeni smo namreč v skupine (po 4 ali 5), ki imamo vse isto. To pomeni, da je seznam, kdo bo prvi, drugi ... viden šele pred vrati. Smo pa vsi v 30 min gotovi in nato pride naslednja skupina, ki ima uro ob 17.00, itd. Ni pa samo ena komisija. Ob določeni uri začnejo 3 komisije. No, vsaj tako je bilo julija.
Pošteno me že črviči, vendar se tolažim s tem, da so izpraševalci večinoma prijazni, pomagajo ... Pri zakonodaji sprašujejo res splošne stvari, ki bi jih naj vedeli, če že delamo v vzg.-izob. Ustava je sicer malo nerodna zadeva, a ti pomagajo. In absolutno si poglej vprašanja iz tega foruma-to se pošteno nauči, pa bo ...
Se vidiva!
 
Odg: 14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Hvala za informacije :)
Sej bo šlo...jest sem se prej fuuuuuul sekirala, zdej sem pa precej mirna. Vsi so mi govorili, da se ne splača sekirat in vem, da majo prav. No, ne vem pa kakšna bom v sredo zjutraj, gotovo bom na trnih in mi ne bo nič pasal jest. Upam, da bom mela tisto ta dobro tremo.

Še enkrat srečno in se vidiva v sredo.
 
Odg: 14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Jaz imam ob 15:30 Predšolska vzgoja

Zakonodaja: Pluško
Ustava: Čebular Musar
Slo: Šterbenc

Se vidimo. Upam, da nam uspe :)
 
Odg: 14. 11. 2012 - Rosa, Praprotnik, Štempihar

Oprosti za zamudo ... Tudi jaz sem naredila!!! Jupiiiii

Lepo bodi!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713
Pozdravljeni. Ne najdem veliko vprašanj izpraševalke Laure Praprotnik (USTAVA). Lahko kdo...
Odgovori
2
Ogledi
901

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu