13. 7. 2011 - Pluško, Groznik, Štempihar

Trenutno berete:
13. 7. 2011 - Pluško, Groznik, Štempihar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. jun 2011
Prispevki
6
Datum izpita:13.7.2011

Področje:Predšolska vzgoja

Izpraševalci:
  • USTAVA: Groznik
  • ZAKONODAJA:Pluško
  • SLOVENŠČINA:Štempihar

Sporočilo: Pozdravček,
danes sem dobila datum - 13.7.2011 ob 15:30 uri. Še kakšen sotrpin ali sotrpinka? Sami moški v komisiji, ojoj!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 13.7.2011

Prijavila sem se 27.5.2011, potrditev sem dobila 3.junija, in danes 29.6. sem dobila datum. To je to:)
 
To pa po moje sam oni vejo. Dejstvo pa je, da če 14 dni (ne delovnih) pred 15.julijem ne dobiš datuma, si odpadel/la in prideš na vrsto šele v septembru.
 
Poklič in vprašaj ... ti brez problema povejo! Datuma ne ... sam, če prideš še v juliju na vrsto!

LP
 
sm js klicala dol, ker tudi nisem vedela kako bo... pa mi je rekla da kar je blo prijav poslanih v juniju, pridemo na vrsto septembra...

upam, da sem ti vsj malo oddahnila živčke, da vsaj veš kaj te čaka...m JC_gimmefive.gif
 
ojla!!!

evo tudi mene trpinko :)))) imam isto komisijo kot ti, samo, da ja moja ura 16.30 :) mene je tole res ful presenetilo, saj sem bila prepričana, da pridem na vrsto šele septembra :) ampak bomo pač dali vse od sebe in se naučili :))

p.s.vso srečo ti želim predvsem pa znaja :)
 
hej,

tudi jaz sem pričakovala šele septembra. Tako, da jaz si bom samo prebrala, ni časa, da bi se piflala. Če pač ne bo šlo, bom pa šla še enkrat. Enkrat bo že:)
 
se strinjam s tabo:) enkrat bo že :))) upajmo pa seveda na najboljše :))) želim ti veliko sreče predvsem pa znanja :))
ko boš opravila pa sporoči kako ti je šlo-no sj mogoče se pa srečamo :)))

lp
 
od kod pa si drugače? jaz sem z okolice Celja.

Ne morem verjeti, da se moramo tooooliko naučiti. Jaz sem šele pri zofvi, zakona o vrtcih, ustave in slovenščine še povohala nisem. Če mi sploh ni jasno kaj sploh moram znati, sploh ne vem, če se prav učim in kam sodi kaj. Kam sodi sploh kolektivna pogodba, pod zofvi? In pravilnik o publikaciji vrtca ter LDN? A to je vse pod zakonodajo? Dobila sem neke zapiske, ki so nametani skupaj in sploh ne vem kam kaj sodi.

Hvala za odgovor,
Lp
 
živjo,

sama sicer nisem pri isti komisiji, sem pa isti dan in isto uro. na moj "oglas" za komisijo Prešern, Klun, Žist se ni še nihče javil, a upam na najboljše...

torej, kar se tiče gradiva, je od strokovne zakonodaje treba znati kar precej - Zakon o vrtcuih, Zofvi, Zakon o usmerjanju otrok s posebnimi potrebami, Pravilnik o dokumentaciji, Pravilnik o publikaciji (tu torej o publikaciji, ko si spraševala), Pravilnik o normatvih in kadrovskih pogojih, Vzgojno-vartvena družina, Pravilnik plačilih staršev, Pravilnik o normativi in tehninih pogojih za prostio in opr.

milim, da je to res vse, so nam pa to povedali na seminarju za strokovca, ki smo ga imeli pozimi/spomladi? Ampak malo v vzpodbudo - eni (predvsem pravilniki) so precej kratki, ni vse za primerjat po obsežnosti z Zofvi-jem... pa baje da komisije rade pomagajo... tako se tolažimo po mojem vsi.

uspešno učenje in se vidimo v sredo.

lp
 
Majdek...

hvala za odgovor, malo, ampak res čisto malo si me potolažila. Čeprav me še vedno čaka ogromno učenja... beg.gif Ah, bo že. Upam, da se me bo komisija usmilila.

Se vidimo
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.967
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.057
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
684
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
860

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu