13. 6. 2013 - Pluško, Starič Holobar, Pezdirc

Trenutno berete:
13. 6. 2013 - Pluško, Starič Holobar, Pezdirc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
16. apr 2013
Prispevki
4
Datum izpita: 13. 6. 2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: prof. razrednega pouka

Izpraševalci
- zakonodaja:
- ustava:
- slovenščina:

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
Ali ima še kdo ta datum?

Kako vam gre učenje...no sedaj že ponavljanje?

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 13. 6. 2013 - Pluško, Starič Holobar, Pezdirc

Hey! Tudi jaz imam iste izpraševalce in datum, sem pa takoj za tabo ob 16.30 :) V bistvu imam že polno glavo vsega, da sploh ne vem, kako bom do jutri vse lepo popredalčkala :S Misliš, da bo sploh tale komisija ali nama jo bodo zamenjali, kot je to v njihovi navadi? V vsakem primeru ti želim veliko sreče. Aja, pa dobro jih ogrej zame ;) LP
 
Odg: 13. 6. 2013 - Pluško, Starič Holobar, Pezdirc

Joj kaj te vem...upam da ne bodo zamenjali...čeprav po drugi strani je tako ali tako vseeno. Glede znanja imam mešane občutke. Na trenutke se mi zdi,da nimam pojma,spet drugič se mi zdi,da znam. Videla pa bom tako ali tako šele jutri.
Vso srečo tudi tebi. Pa javi kako si rešla.
 
Odg: 13. 6. 2013 - Pluško, Starič Holobar, Pezdirc

Ej, veš da jaz tudi - včasih se mi zdi, da znam vse, potem grem pa brat vprašanja predhodnikov in kar zmrznem. Ma kar bo bo ;) Sporočim jutri. LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
824

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu