13. 6. 2011 - Remšak, Požlep, Žist

Trenutno berete:
13. 6. 2011 - Remšak, Požlep, Žist

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

no vsaj nekdo :)
že dosti znaš? mene je najbolj strah slovenščine, sem videla, da rad sprašuje narečja in take stvari, ki jih ne maram najbolj cray2.gif
 
Tudi mene je najbolj strah slovenščine, ji bom zdaj posvetila več časa :) drugače pa tak tak, se mi zdi da vem, potem pa spet da ne :) bomo videli 13.
 
ojla.....jaz imam isti datum...drugo komisijo sicer....kako pa vama zakonodaja gre??? jaz ne vem kako to naštudirat..
 
Meni se zdi, da bolj kot se učim (in potem ko grem ponavljat) manj vem, ali pa včasih tudi kaj zamešam, ker je toliko podatkov, da ...
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
hey everybody ;)
jaz imam istega v komisliji za slovenščino :) in me zanima kakšen je bil pri spraševanju? hvalaaaaaaaa :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
229
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.045
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
742

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu