13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Trenutno berete:
13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
19. mar 2013
Prispevki
3
Datum izpita: 13.5.2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: Profesorica razrednega pouka

Izpraševalci
- zakonodaja: Ivanka Oblak
- ustava: Vanja Mavri
- slovenščina: Darinka Ambrož

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 8.4.2013
Potrditev prijave dne: 25.4.2013
Obvestilo o izpitu dne: 25.4.2013

Dodatno sporočilo:
Mogoče še kdo ta dan pri tej komisiji?
:?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 13.5.2013 Oblak, Mavri, Ambrož

Ja, jaz. Sem tudi RP. Kako ti gre učenje? Jaz že skoraj malo obupujem... :(

Lp
 
Odg: 13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Hey..

Še ena sotrpinka. Učenje je pa bolj tako... Ne vem... Upam pa na najboljše. Od kod pa prihajaš? LP
 
Odg: 13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Prihajam iz Brežic, zdaj sem pa v Mariboru. Vidim, da so tebi tudi na isti dan poslali obe pošti. Mene je to kar presenetlo, sploh ker se prej še nisem nič učila. :( Ampak upam da mi vseeno rata.

Lepo bodi :)
 
Odg: 13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Zdravo sotrpinka =) . Kako ti gre učenje? Še malo... kako čas beži.
lp
 
Odg: 13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Uh, me že kar malo mineva vse skupaj. Že komaj čakam, da bo mimo. :)

Kje pa ti preverjaš spremembe zakonodaje? Mi smo dobili na šolo okrožnico, v kateri so spremembe, ki bodo drugo leto začele veljati, pa še niso objavljene. Kot npr. da se postopno uvajanje 1. tujega jezika v 1. r. zamakne z dve leti - torej se začne s 2014/15, pa da se ne izvaja več obvezni 2. tuj jezik, ampak bo zdaj postopno uvajanje neobveznega tujega jezika.... Si seznanjena kaj s tem? Ker jaz nisem našla tega v uradnem listu - je pa res, da na koncu okorožnice piše, da spremembe so, oz. bodo v kratkem objavljene. Uff, ta zakonodaja.... :S

Drugače pa se mi na momente zdi da že veliko znam (predvsem vprašanja najinih izraševalcev), spet drugič se mi pa zdi da nimam pojma. Ti si bila na kakem izobraževanju? Oz. katere zapiske uporabljaš? A misliš, da moramo pri napredovanjih učiteljev znat točno, koliko točk rabi, pa za kaj jih koliko dobi?

Ah, saj bo... Kakorkoli že bo, samo da bo mimo!

Želim ti "prijetno" učenje :)
 
Nazadnje uredil moderator:
Odg: 13. 5. 2013 - Oblak, Mavri, Ambrož

Predpisi | Mladi učitelj
Tukaj lahkjo spremljaš spremembe zakonodaje. Mislim, da tistih, ki niso uradne ne rabimo znat:)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
860
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
203
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.723
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.239
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
712

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu