13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Trenutno berete:
13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
5
Datum izpita:
Ura izpita:

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv:

Izpraševalci
- zakonodaja:
- ustava:
- slovenščina:

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
Pozdravljeni,

je mogoče še kdo s to komisijo na ta dan? mene je strah, po komentarjih je komisija uredu..bomo pa vidl kaj bo.. :oops:

najbolj me muči ustava, ker mi ni logična in mi nič ne ostane v glavi..učim se pa skoz po mal..

velik sreče vsem!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Zdravo!

Tudi jaz imam to komisijo in izpit na ta dan. Tud mene že malo črviči v trebuhu. Upam, da bo to v torek za nama in da se mi končno odvali kamen od srca.

Lp in srečno tudi tebi.
 
Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Zdravo!

In še tretja sotrpinka z isto komisijo :) 15.30 imata izpit ne? kako gre učenje?
 
Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

ja 15.30 ja.. men se blede od vsega res..tale ustava k mislem da znam pa grem za nazaj gledat nimam pojma..jooj strah me je res..upam da bomo rešeni..
poznata to komisijo?
iz kje se učita? ima kdo dobre zapiske ustave?
 
Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Jaz sem gledala malo po foromih in piše da je kar vredu. Drugače pa nevem, nekaj znam nekaj ne. Milsim pa da ko bom pred komisijo da bom kar zamrznila... Jaz se učim iz zapiskov od sodelavke, vse kar mi je dala sem si prepisala v svoj zvezek, tako da mam svoje izpiske. jaz mam ustavo zapisano v zvezku tako da ti ne morem pomagat... :/
 
Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Kako dolgo pa se že učita, kako intenzivno?
 
Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

zakonodajo sem se začela učiti eno leto nazaj k sem imela nastope..in potem po malo..od septembra pa intenzivno.če bi vedela da je ustava tako težka bi najprej predelala..in ostalo potem..upam da bo ker se mi res ne da več ubadati s tem..čez glavo mi gleda:S
 
Odg: 13. 11. 2012 - Brank, Brus, Šterbenc

Jaz imam izpit ob 16:30. Za ustavo imam zapiske od sodelavke, ki so že kr mal obrabljeni. So v tiskani obliki, tako da ti jih težko pošljem. Tud mene je že mal strah. Učim se že ene tri tedne. Zdej se bolj intenzivno kar po cel dan. V tem trenutku grem pa na zrak, ker se mi že meša:).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
236
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
279
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 19. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
4
Ogledi
975

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu