13. 10. 2011 - Selan, Kostanjevec, Mate

Trenutno berete:
13. 10. 2011 - Selan, Kostanjevec, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
10. okt 2011
Prispevki
5
Področje v šolstvu:

Izpraševalci
  • USTAVA: Kostanjevec
  • ZAKONODAJA:Selan
  • SLOVENŠČINA:Mate
Sporočilo:Ce ima kdo to komisijo (ali je imel), se priporocam za kaksen konkreten nasvet.Pa se eno vprasanje glede obvestila: Na mojem obvestilu pise, kdo je predsednik, kdo ima ustavo in kdo slo. Sem pac tukaj pogledal in videl, da je en zapis, da je imel Selan zakonodajo. A to je vedno, da je predsednik tisti, ki ima zakonodajo? LP (in ja, bom napisal vprasanja po izpitu...)
 

Priponke

  • narocnine.PNG
    narocnine.PNG
    25,9 KB · Ogledi: 167
  • obvescanje.PNG
    obvescanje.PNG
    30,1 KB · Ogledi: 157

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

pozdravljen!

Očitno nisem edina s tem datumom. Ob kateri uri pa imaš? Jaz imam 15.30h.
 
Uporabnik Klemenko je napisal:
Pa se eno vprasanje glede obvestila: Na mojem obvestilu pise, kdo je predsednik, kdo ima ustavo in kdo slo. Sem pac tukaj pogledal in videl, da je en zapis, da je imel Selan zakonodajo. A to je vedno, da je predsednik tisti, ki ima zakonodajo? LP (in ja, bom napisal vprasanja po izpitu...)
Tako je, predsednik je načeloma izpraševalec za zakonodajo.
 
"mrkva", nekaj sem ti pisal na ZS zadnjic. Ce zelis ti posljem zbirnik pogostih vprasanj nasih treh izprasevalcev, ce mi na ZS napises mail naslov.
LP, Klemen
P.S.: Admin, hvala za odgovor! Za izprasevalca Selan (tudi) obstajata dve temi, kar me je malo zavedlo. Vidim, da je sicer navadno ena zaklenjena z linkom na pravo. Pa hvala za trud!
 
Uporabnik Klemenko je napisal:
P.S.: Admin, hvala za odgovor! Za izprasevalca Selan (tudi) obstajata dve temi, kar me je malo zavedlo. Vidim, da je sicer navadno ena zaklenjena z linkom na pravo. Pa hvala za trud!
Hvala za opozorilo, nisem bil pozoren. Temo sem zaklenil in arhiviral.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
704
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
671
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
1
Ogledi
502
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
442
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
13
Ogledi
2.273
Pozdravljeni, malo sem že o_O, pa me zanima, ali je kdo imel v komisiji za PREDPISE g. Janeza...
Odgovori
10
Ogledi
2.029

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu