12. 7. 2011 - Trilar, Klun, Planinc

Trenutno berete:
12. 7. 2011 - Trilar, Klun, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. jan 2011
Prispevki
5
Zavod
VRTEC SEVNICA
Pozdravček...

V petek sem dobila datum za SI. Dobila sem uro 16.30. (pomočnica vzg.)

Lp, Tina
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hej,
tudi jaz sem dobila isti datum in isto komisijo uro pa 15:30.
Imam še dovolj časa?:) kje naj začnem?
lp
 
cecil
Jaz mislim da imamo še dovolj časa. Če se vsak dan učiš, če se učiš sistematično - mislim da nam bo uspelo.
Najbrž veš, da ti pripada 5 dni študijskega dopusta?!

Lp, pa naj gre snov hitro v glavo sun_bespectacled.gif
 
pozdravljene, kako napredujete? jaz največ stavim na 5 dni študijskega pa vikend vmes:)
zanima me samo če je katera kje zasledila kako je kaj naša komisija pa pogosta vprašanja od njih!
lp
 
eh,...ustava predelana,...naučit se je še morm,... grin.gif zdej sm na zakonodaji, pol pa še slovenščina,...pa ti?? hja 5 dni študijskega pa 5 LD JC_thinking.gif pomoje bo....
aja,...slišala sm,da so vredu. ampak za vprašanja pa ne vem
lp
 
hja....jst bom počasi predelala tudi ZOFI oz zakonodajo :)
Včeraj sem se potepala po Celju - tako da je bil dan brez učenja. Malo počitka ne škodi :) Kaj ti misliš?

Bodi pridna..pa se vidmo v sredo na kofet
 
hej... jaz bi vas spet mal zagnjavla grin.gif in sicer iz kot se učite zakonodajo, ali je tisto kar smo šli skoz na onem predavanju modul1 vse al je treba vedet še bol podrobno? hvala in veliko študijskih uspehov vam želim read.gif
 
ojla cecil!

jaz se učim zakonodajo iz zapiskov, ki sem jih snela na MLADI UČITELJ. Zdi se mi da to ni vse,kaj ste pa na modulih predelali pa na vem....jih nisem obiskovala.
Po moje je fino it po katalogu znanja čez uprašanja in to je to. Baje se po teh vprašanjih potem tudi na SI sprašuje

:) pa veliko uspeha pri učenju
 
jutri vsem želim veliko sreče, jaz jo bom rabla... :) zanima me še sam če rabimo kaj posebnega poleg (dokument, ...) lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu