12. 7. 2011 - Pavlič, Marolt, Gombač

Trenutno berete:
12. 7. 2011 - Pavlič, Marolt, Gombač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 12. 7. 2011 Pavlič, Marolt, Gombač

Ali lahko vprašam, kdaj si se prijavila na izpit in kdaj dobila potrdilo, da izpoljuješ pogoje?
Uspešno učenje!
 
Re: 12. 7. 2011 Pavlič, Marolt, Gombač

..prijavila 24. 5. 2011 , potrdilo da izpoljnjujem pogoje sem prejela 3. 6. in danes 23. 6. prejela datum...
 
Tudi jaz imam 12.7. Pa iščem če se da kaj zvedet o določeni komisiji (Pavlič, Marolt, Gombač), pa nikjer nič pametnih informacij. tako, da prosim, če kdo kaz "izvoha" za njih?????????!!!!!!
 
Uro imam ob 15.30! Prihajam pa iz Lenarta (Slov. Gorice) Ravno se učim in ugotavljam da nimam vseh odgovorov. Na spletu iščem o osebni mapi otroka pa nikjer nič pametnega. Če maš ti kaj, te lepo prosim če mi kaj malega napišeš o tem. Lahko na mail.
[email protected]
Lp.
 
Oj. Tudi jaz imam datum 12.7. in to komisijo. Samo upam, da mi uspe priti (sem namreč noseča in imam julija rok, tako da upam da bo dete počakalo toliko da spacam ta izpit) :)
 
jaz imam tudi ta datum in to komisijo in rok za dojencka kmalu za tabo Spela! doma pa ze enega nadebudneza, da se mi komaj kdaj uspe spravit k ucenju!
 
Oooo naredila!!!! Vesela!!!! JC_goody.gif JC_goody.gif Zdaj pa moje dete lahko pride kadar želi. :D Drugače pa super komisija- prijaznio, veseli, sproščeni!!
 
Tudi jaz naredila yahoo.gif ...komisija pa nasmejana in zelo simpatična(še posebaj Marolt JC_goody.gif )...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu