12. 7. 2011 - Groznik, Bele, Oražem

Trenutno berete:
12. 7. 2011 - Groznik, Bele, Oražem

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. jul 2011
Prispevki
3
Hi!

Komisija 12. 7. 2011 ob 15.30 za učitelje predmetnega pouka:
Groznik (ustava)
Bele (zakonodaja)
Oražem (slovenščina)

Še ima kdo takrat izpit?

lp
Jerryy
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živijo,

jz, jz :)
In zanimivo, napisano imam ob isti uri kot ti ?!?!
Kako se kaj pripravljaš na veliki dan :)

Lp, Tina
 
Hi!

Ustavo, človekove in otrokove pravice ter EU, sem najprej prebral, naredil izpiske po katalogu in nato podrobno pogledal še tisto kar sem na tem forumu našel, da naš izpraševalec sprašuje (g. Groznik)!
Zakonodajo sem lotil tako, da sem prebral ZOFVI, Zakon o šolstvu ter pravilnik nato sem vse skupaj ponovil po zapiskih, ki mi jih je posodil sošolec s faksa in je spomladi delal strokovni izpit. Preletel sem še vprašanja, ki sem jih našel na forumu za izpraševalko ga. Bele.
Slovenščina še me čaka za jutri in čez vikend, nisem ravno talent za jezike, zato upam, da bom dobil kakšna lahka vprašanja od ga. Oražem, na forumih sem našel bolj malo, mogoče ti veš kaj več?

Isto komisijo ob isti uri imajo ponavadi trije kandidati, vsaj takšno informacijo sem dobil. Gremo pa posamično notri. :)

Upam, da ne menjajo komisije, ker koliko sem prebral je zelo dobra, da tudi kaj pomaga, če se zatakne! :)
 
Živijo,

uf še zadnji dan ...
Žal tudi jaz ne vem več o gospe Oražem, v bistvu sem našla le ena vprašanja. Bomo videli kaj bo, upam da upoštevajo tudi to da na fakulteti nisem imela predmeta slovenščine in da sem imela jo le v gimnaziji, katera je pa že nekaj let nazaj :)

Se vidimo jutri
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.967
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.056
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
684
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
860

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu