12.4.2012 Hribar, Čebular Musar, Štempihar (glasbena)

Trenutno berete:
12.4.2012 Hribar, Čebular Musar, Štempihar (glasbena)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. apr 2012
Prispevki
2
Področje v šolstvu: Glasbena šola

Izpraševalci
  • USTAVA: Slavica Čebular Musar
    =>NAČELO DELITVE OBLASTI (naštet, opisat zakonodajno vejo, naloge DZ, DS)
    =>EVROPSKI PARLAMENT(lastnosti, kdo ga predstavlja=> bolj na kratko)
    =>SIMBOLI EVROPSKE UNIJE, RAZLIKA MED SEKUNDARNO IN PRIMARNO ZAKONODAJO
  • ZAKONODAJA: Zdravko Hribar
    =>KAKO SE DELI IZOBRAŽEVANJE V GLAS. ŠOLAH (stopnje, koliko časa traja posamezna,
    tedenska obveznost učencev)
    =>RAZLIKA INDIVIDUALNEGA/SKUPINSKEGA POUKA (trajanje vsakega v različnem obdobju)
    => DOPUST(koliko dni, kdaj koristiš, na podlagi češa se poveča), UČNA OBVEZA(koliko ur,
    povečanje zmanjšanje)
  • SLOVENŠČINA: Miran Štempihar
    =>SOCIALNE ZVRSTI (razloži vse veje) => tu me je vprašal če se lahko na izpitu
    pogovarjam v knjiž. pogovornem ali zbornem (rekla sm da lahko oboje :roll: )
    =>KONČNA/NEKONČNA LOČILA, ZVOČNE PRVINE GOVORA(intonacija, glasnost...vprašal še za
    register)
    =>PEDAGOŠKI GOVOR (odnosni, spoznavni), RAZLIKA MED POVDARKOM IN NAGLASOM,VLOGA
    VEZAJA, POMIŠLJAJA (razlike)
Sporočilo:
Zdaj ko sem dala to skozi, sem lahko pametna=> res se ni treba toliko sikirati, se je pa res treba učiti.(učila sem se kar dosti, največ časa mi je pobralo delanje zapiskov in iskanje gradiva) Komisija je bila super, če ti kje zmanjka besed te napeljejo na odgovor, sprašujejo...sprašujejo in res iščejo znanje (moraš pa biti kar čvekica, da jim daš vedet da se ti nekaj le sanja)
Veliko sreče vsem => KAR POGUMNO!!!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 12.4.2012 Hribar, Čebular Musar, Štempihar (glasbena)

Kolegico so še vprašali zakonodajni referendum...razložiti priročnike (pravopis, slovnica, SSKJ)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
742

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu