11. maj 2015 ob 15.30 - Hafner Vojčić, Mašić, Kejžar

Trenutno berete:
11. maj 2015 ob 15.30 - Hafner Vojčić, Mašić, Kejžar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
10. mar 2015
Prispevki
5
Naziv
brezposelna oseba
Področje
  1. Gimnazija
Datum izpita: 11. maj 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Gimnazija
Strokovni naziv: univerzitetna diplomirana zgodovinarka

Izpraševalec za zakonodajo: Hafner, Vojčić
Izpraševalec za ustavo: Mašić
Izpraševalec za slovenščino: Kejžar

Prijava poslana dne: 2. apr 2015
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne: 14. apr 2015

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,

imela sem isto izpraševalko za slovenščino. Predlagam, da si še enkrat pregledaš priprave (če jih nisi že pred oddajo dala lektorirati). Vsi tisti, ki so bili na izpitu pred mano so rekli, da so bila vprašanja izpeljana iz priprav (če so bile kakšne slovnične napakice). Pa poglej si pravopis glede na svoje področje: mala/velika začetnica pri zapisu zgodovinskih obdobij, naslovov razstav, likovnih del (velika začetnica pri imenih, naslovih stvaritev, in sicer kipov in slik: Mislec, Deček s piščalko, arhitekturnih stvaritev: Sikstinska kapela, velika začetnica pri imenih meddržavnih zvez: Organizacija združenih narodov, Varšavski pakt, Evropska zveza, mala začetnica pri poimenovanjih za pripadnike gibanj, nazorov, ver, društev ipd.: marsist, mladoslovenec, preporodovec, mala začetnica za poimenovanje revolucij, vojn, vstaj: francoska revolucija ...) Pa vezaj (pomembno, da poveš, da je stični) npr. pri slovensko-italijanska meja. Stični je, ker ima pomen in. Nestični vezaj pa uporabljamo med osebnim imenom in vzdevkom Karel Destovnik - Kajuh.

Gospa Kejžar je drugače prijazna, tudi pomaga, če se kje zatakne :)

Srečno ti želim, ko opraviš izpit pa :whistle: :ROFLMAO:
 
Pozdravljena,

imela sem isto izpraševalko za slovenščino. Predlagam, da si še enkrat pregledaš priprave (če jih nisi že pred oddajo dala lektorirati). Vsi tisti, ki so bili na izpitu pred mano so rekli, da so bila vprašanja izpeljana iz priprav (če so bile kakšne slovnične napakice). Pa poglej si pravopis glede na svoje področje: mala/velika začetnica pri zapisu zgodovinskih obdobij, naslovov razstav, likovnih del (velika začetnica pri imenih, naslovih stvaritev, in sicer kipov in slik: Mislec, Deček s piščalko, arhitekturnih stvaritev: Sikstinska kapela, velika začetnica pri imenih meddržavnih zvez: Organizacija združenih narodov, Varšavski pakt, Evropska zveza, mala začetnica pri poimenovanjih za pripadnike gibanj, nazorov, ver, društev ipd.: marsist, mladoslovenec, preporodovec, mala začetnica za poimenovanje revolucij, vojn, vstaj: francoska revolucija ...) Pa vezaj (pomembno, da poveš, da je stični) npr. pri slovensko-italijanska meja. Stični je, ker ima pomen in. Nestični vezaj pa uporabljamo med osebnim imenom in vzdevkom Karel Destovnik - Kajuh.

Gospa Kejžar je drugače prijazna, tudi pomaga, če se kje zatakne :)

Srečno ti želim, ko opraviš izpit pa :whistle: :ROFLMAO:


Pozdravljena,

najlepša hvala za tvojo prijaznost ter obširno in natančno obvestilo o tvojih vprašanjih.
Tvoji napotki so mi res v pomoč.
Mi še priporočaš kaj drugega?



Lep dan še naprej,
Petra
 
Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo še na ta isti datum izpit, vendar drugo komisijo (Kresal Sterniša, Čebular Musar, Cokan).
Hvala!
Lp Polona
 
Pozdravljena,

najlepša hvala za tvojo prijaznost ter obširno in natančno obvestilo o tvojih vprašanjih.
Tvoji napotki so mi res v pomoč.
Mi še priporočaš kaj drugega?



Lep dan še naprej,
Petra

Ni za kaj, Petra. Meni so uporabniki tega foruma dosti pomagali, pa tudi kakšna vzpodbudna beseda vedno prav pride, a ne?
Kaj ti še priporočam? Nasmeh na obraz pred komisijo, na vprašanja čimbolj mirno in zbrano odgovarjaj :) Vem, da bo šlo.
Srečno :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 6. maj 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
128
Datum izpita: 6. maj 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
173
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.556
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
291
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
159
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
179
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
902

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu