11. 6. 2014 ob 16.30 - Hafner Vojčić, Pem, Petročnik

Trenutno berete:
11. 6. 2014 ob 16.30 - Hafner Vojčić, Pem, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
20. nov 2013
Prispevki
3
Naziv
pripravnica (univerzitetna dipl. slovenistka)
Zavod
SGLŠ Postojna
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Datum izpita: 11. 6. 2014
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Srednje, poklicne in strokovne šole
Strokovni naziv: učiteljica slovenščine

Izpraševalec za zakonodajo: Hafner Vojčić
Izpraševalec za ustavo: Pem
Izpraševalec za slovenščino: Petročnik

Prijava poslana dne: 30. 4. 2014
Potrditev prijave dne: 9. 5. 2014
Obvestilo o izpitu dne: 21. 5. 2014

Dodatno sporočilo:
Še kdo? :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz, ampak 15.30. Spadam sem ali ne? :)
 
Najbrž, če je komisija ista. ;) Kako gre učenje?
 
Snov v zvezi z ustavo sem predelala, zdaj vzporedno grem skozi snov v zvezi s predpisi in slovenščino. Skripta za slovenščino ima kar nekaj napak, manjka nekaj bistvenih informacij, tako da bom očitno še največ dela imela s slovenščino. Ti? :)
 
Ker sem še vedno na volonterskem pripravništvu, trenutno v dijaškem domu, mi gre malo bolj počasi ... Sem pa tudi jaz ustavo že nekaj predelala. Katero skripto za slovenčino pa imaš?
 
Imam eno tukaj s foruma, ocenjena je s 5 zvezdicami. Tudi jaz sem na pripravništvu in sem prelagala učenje, zdaj me pa kar malo skrbi, da mi bo zmanjkalo časa. :) Na kakšni šoli pa opravljaš pripravništvo?
 
Skripta za slovenščino ima kar nekaj napak, manjka nekaj bistvenih informacij,
Imam eno tukaj s foruma, ocenjena je s 5 zvezdicami.
Zgolj za informacijo.

Ocene so podane s strani uporabnikov. Če pregledate gradivo za slovenščino (http://forum.mladiucitelj.si/gradivo/kategorije/slovenscina.8/) opazite, da so ocenjena samo tri gradiva in od teh le eno s petimi glasovi.

Osebno si želim, da bi čim več uporabnikov preneseno gradivo tudi ocenilo in recenziralo, kot to omogoča forum. S tem bi pridobili več glasov pri oceni posameznega gradiva in tako bi ocena postala relevantnejša. Pet glasov se mi še ne zdi zadosti, da bi sodil o kvaliteti gradiva.

Predlagam, da pregledate tudi ostale. Morda je katero celo z več informacijami. Seveda pa upam, da še kdo naloži sveže zapiske :)

Srečno pri učenju ;)
 
Naj poudarim, da je to moje mnenje. Mogoče bo se komu drugemu ta skripta zdela zelo uporabna, jaz si bom pa nekaj stvari dopisala. Hvala za opombo. :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu