11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Trenutno berete:
11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. jun 2011
Prispevki
7
Zavod
vrtec Trbovlje
Predšolska vzgoja

Izpraševalci

[*] Petra Brus
[*] Slavica Pavlič ( predsednica)
[*]Irena Rakovec Žumer
11. 6. 2012 ob 16. 30h
A je še kakšna sotrpinka z mano z isto komisijo? Prosim za informacije o komisiji, kako se učite ...

Pozdrav
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Zdravo sotrpinka!
Tudi jaz imam isto komisijo ob isti uri. Informacije sem dobila kar na tej spletni strani in kot videno je komisija prav uredu. Komaj čakam, da se rešim tega bremena.
Lep pozdrav Vesna
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Vesna, dobro je da nisem sama... Kako napreduješ z učenjem? Jaz nimam časa, delam do 16h ,potem otroci, zvečer sem tako utrujena , da samo dol padem. Zjutraj vstanem ob 3.30h pa se učim 2,5h. Imam občutek kot da nič ne vem, ne vem ali sem edina s tem občutkom? :roll:
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Zdravo !
Boš videla da bo šlo, jaz sem se učila že februarja meseca, vendar sem dan pred izpitom zbolela in obležala z gripo tako da sem čakala ponovno na razporeditev točno 4 mesece. Naj te potolažim , da smo na istem, stem da jaz še končujem zadnje izpite na faksu in je Nooooooro. Ma bo boš videla da bomo naredile, učim pa se zvečer ko gredo punce spat. Ne vem, občutek imam da se nekaj še spomnim od zadnjič, ma me počasi že grabi panika. Zdaj pa pogumno in če boš kaj rabila mi javi ok. L. p Vesna
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

ZDRAVO! IMAM ISTO URO,VNDAR DRUGO KOMISIJO......
ZAK;VIDA TRILAR
UST;VIOLETA GOJKOVIČ
SLO;MATEJ ŽIST
SE KDO DRUG,KER NISEM NIKOGAR ZASLEDILA...IZPIT OPRAVLJAM DRUGIČ V CELOTI
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Kaj pa ni šlo prvič, da moraš opravljat še enkrat vse iz začetka? Jaz se bojim največ slovenščina ker sem iz Makedonije , 2007 smo prišli v Slovenijo in se trudim ampak bomo videli kaj bo....
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Ja vse tri predmete so me vrgli oz.moram ponavljat.Vrjetno nisem bila najboljs pripravljena,ceprav jaz sem imela sam za sjk.slab občutek. Kaj cmo,lej zdaj me je itak še bolj strah,kot prvič.Lej boš vidla,da bo slo.Imej pozitivne misli....Ze full znaš?lp
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Živjo punce, kako gre učenje? Jaz sem čist out, imam občutek kot da nič ne vem. Ne vem ali je dovoljno 8 ur učenja na dan zadnjih dneh... Koliko se vi učite? Ponedeljek pride dokler mignemo... Kaj bo , bo..... Kakšen občutek imate?
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Punce ne se bat, komisija pomaga, če se ti zatakne. Predvsem se osredotočite na zakonodajo in slo ustavo, ker to je treba dobro znat, slovnico pa itak že 3/4 znate iz šole.Važno je, da razumete kaj je bistvo pri ustavi. Veliko sreče vam želim. :)
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Ja kaj naj rečem no,da me je ful strah!Tako zakonodaja mi gre od vsega najboljš,največ preglavic pa mi dela sjk.Nč ne moremo kar bo pa bo!!!!Želim si in srčno upam da opravmo.....Kr tale občutek ko greš drugič je bolj grozen kot prvič.........lp
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Tudi jaz imam isto komisijo ob 15.30. Me je zeloooo strah in nevem več kaj se še naj učim ker imam občutek kot da nič ne znam. A mogoče katera ve če so kakšne velike spremembe v zakonih. Jaz vem samo za ta zakon o uravnoteženju javnih financ. Ponedeljek se neizbežno bliža :( Upam da nam uspe.
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Ojla, tudi jaz sem v ponedeljek ob 16:30: Gojković, Žist, Trilar. Če kdo želi, se povežemmo po emailu. Srečno, nam vsem!
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Tudi jaz. Danes se mi zdi, da ne znam več nič . Ne vidim ure , da bo tega konec saj je pritisk zelooooooo visok. Upam samo, da bo komisija ista in da bo v nas iskala znanje. " Poskok" če ti bo kaj v pomoč baje te v drugo velikokrat vprašajo ista vprašanja kot v prvo. To mi je namignila sodelavka, ki je delala ponovno. Vendar vzemi to v rezervo. Punce korajžno saj bo jutri ob tem času kmalu vsega konec. L.p in se vidimo jutri. Vesna
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Jaz se ne morem več učit :S polna glava :(
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Punce, kaj bo, bo, jaz se nič več ne učim, ker me grabi panika, če eno preberem mislim da drugo ne vem, dovolj je bilo. Zdaj gledam tenis zvečer x factor in jutri se vidimo. Srečno vsem in upam da se bomo jutri ta cajt vsi veselili.
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Jz sm se tudi odločla da je dovolj ne morem več...edino otrokove pravice bi še mogla pogledat pa sem zbubila liste ko mam to gor vse lepo napisano :( Upam res da bo jutri šlo, da bo komisija imela dobr dan in bojo dobre volje :)
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

OOO JAZ SE PA ŠE VEDNO TRUDIM....A RES,JA NEKATERE PA PRAVIJO,DA NE!!!FAJN BI PA RES BILO,DA DOBIM ISTA VPRAŠANJA!!!!!
ŽELIM SI,DA JUTRI VSE OPRAVIMO
 
Odg: 11. 6. 2012 - Pavlič, Brus, Rakovec Žumer

Ne zakonodajo in ustavo. Mi je pa povedala da so bili v drugo zelo prijazni.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 19. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
4
Ogledi
973

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu