11. 5. 2011 - Bohak-Sabath, Bonelli, Žist

Trenutno berete:
11. 5. 2011 - Bohak-Sabath, Bonelli, Žist

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem že utrujena od vsega skupaj. še pred eno uro sem se učila oz. ponavljala. Jutri se ne bom zapiskov niti dotaknila, raje se bom sprehajala po Ljubljani, kjer nisem bila že par let. Upam vsaj, da bom imela mirne živce vsaj do poznega popoldneva, ko nas časa sodba.

Dajmo mi!!! dance3.gif

Lepe pozdrave vsem in veliiiiiko dobri želja, da opravimo s tem enkrat za vselej! dance4.gif

Potem pa drinks.gif nazdravje!
 
Živjo! Punce tudi pri meni je podobno kot pri vas. Včasih se mi zdi da vem vse, drugič se določenih reči ni mogoče spomniti. scare.gif Jaz upam da nam vsem uspe. JC_goody.gif
lepo in mirno noč vam želim. :)
 
Živjoooo! Danes pred izpitom sem dobila en fajn pozitiven sms...

Če imaš sindrom "prazne glave" se ne sekiraj, ker je namišljen.

Ne obupat in mislite pozitivno :)

Srečno. JC_you_rock.gif
 
Za vse, ki imate danes držim pesti. Sindrom prazne glave pa mislim, da imamo vsi, saj je toliko stvari da bi rabili dvojne možgane - tako, da ne se sekirat. Jaz imam jutri in ravno tako sem pod stresom. Te tri dni se ravno posvečam stvarem, ki jih še ne znam najbolje - samo ne vem koliko je v glavi. JC_pray.gif

Še enkrat veliko sreče, po izpitu pa se fajn sprostite in uživajte.

Lp
 
Hvala linda!

Prepričana sem, da nam bo uspelo, če pa nam ne bo, pa tudi ne bo konec sveta!! Tako, da punce z dvignjeno glavo izzivom naproti ;) Se vidimo v LJ!


Lp
 
Moja vprašanja:
JC_goody.gif
1. veje oblasti - sodna podrobneje
2. kdo ima pri nas imuniteto
3.sekundarna zakonodaja EU
4.varstvo osebnih podatkov v ustavi

1.svet zavoda
2.učni jezik v šoli

1. naglasna znamenja: Tujega otroka lahko vsak vzgaja.
2.izberi si besedo iz SSKJ (fotokopija) in opiši
3.V pripravah razloži vejice - obkrožil mi je stavke. (bile so pravilno postavljene)


Zelo fer komisija, sproščeni in iščejo resnično samo znanje, pomagajo in so res ljudje v pravem pomenu besede.
Veliko sreče Vsem, ki vas SI še čaka in seveda komisijo, ki bo takšna kot je bila naša l_googd_luck.gif
 
BRAVOOOO POKR! Sem ti rekla, da bo vse vredu in da boš opravila JC_goody.gif

Tudi meni je po treh mučnih tednih uspelo in to je res eno veliko olajšanje. Ko sem sedela in čakala na zagovor, sem imela takšno tremo kot še nikoli. Ko pa sem vstopila in videla, da je komisija res super, sproščena, ne vrta vate s podrobnostmi, ti marsikaj spregleda in ti veliko pomaga. Tako, da tisti, ki imate katerega člana te komisije, potem se ne bat, ker so res odlični.

Z ustavo sem hitro končala, saj je gospa Bonelli takoj videla, da vem zakaj se gre in sma zaključili v 4 minutah. :D
Gospa Bohak-Sabath je tudi hitro videla, če razumeš, čeprav sem pri enem vprašanju popolnoma zablokirala, mi je prijazno razložila zakaj gre.
Gospod Žist je prav tako zelo strpen, počaka, da premisliš in ti pomaga priti do pravilnega odgovora. Ima sicer zanimiv pristop, saj je imel na mizi moje priprave in kar nekaj listov, na katerih je imel različna besedila. good2.gif
Vprašanja bom napisala pod ustrezno komisijo.


Vsem, ki vas še to čaka, ne čakajte do datuma, ampak si vsaj parkrat preberite skozi, da vam bo kasneje učenje šlo lažje od rok. Na koncu si že tako psihično utrujen, da bi samo spal, kajti noči so zelo nemirne ko vse premlevaš in si poskušaš zapomniti. Moram priznat, da je veliko odvisno od komisije in vprašanj, tako da glavo pokonci, poskusite ostati čim bolj pozitivni in spremljajte forum, ki res pomaga pri marsikateri dilemi!! Laie_60A.gif


Lep pozdrav vsem! l_googd_luck.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu