11. 5. 2011 - Bohak-Sabath, Bonelli, Žist

Trenutno berete:
11. 5. 2011 - Bohak-Sabath, Bonelli, Žist

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Ojla tina!

Vidim, da si bila pridna in si že vse predelala. Očitno si se že začela dovolj zgodaj učit in si lahko vesela, da je tako! Jaz pa obupavam. Ostala mi je še ZOFVI in slovenščina, pri ustavi pa določene stvari že malo pozabljam :( Torej, če jaz to naredim, pol sem pa res srečnica...

Upam, da ste ostali na boljši poti kot jaz in da ne boste obupali kot sem že skoraj jaz! scenic.gif

Pozdravček

Mojca
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mojcy, ne obupaj!

Do takrat je še dosti in boš zmogla. Samo vstani zgodaj in čimprej se loti, tako sem tudi jaz naredila. Edino zadnje 2 tedna sem tako obupavala, da sem čez dan komaj kakšno urco zmogla bit aktivna. Zdrži. Pomisli, da zdej še ene 2 tedna stisneš zobe, potem pa bo mir za vekomaj! dance4.gif

(Seveda, dokler si ne bodo čez par let spet izmislili, da je v šolstvu pač treba naredit nove izpite.)
 
Pozdravljene,

kako vam gre z učenjem? Meni se zdi, da ničesar več ne vem in ne znam, malo oz. kar močno me grabi panika, kaj in kako bo. Upam, da je pri vas situacija obratna. LP;P
 
Pa da še jaz malo pojamram :-D jaz imam SI sicer 23.5., ampak mi je že zdaj vse skup takšna muka, da joj... pa karkoli si preberem, se mi zdi, da v naslednjih petih minutah že pozabim.... da pa o paniki, ki me grabi, sploh ne govorim....
Po drugi strani pa se tolažim, da je že ogromno ljudi šlo skozi to in ni hudič, da tudi meni ne bo uspelo.... [gooo.gif]
 
Očitno nisem edina, ki se tako počuti :( Bolj ko poskušam slovenščino spravit v okupirane možgane, bolj mi ne gre. Tak, da mislim, da bo težka v sredo ... pokr upam, da si že vsaj vse predelala, kajti jaz še žal nisem in se ta živčnost pozna povsod, še pri spancu ... Kakšne pa imaš zapiske? Jaz imam odgovore po katalogu in tega je ogromno.. No vsaj skupaj bova tam in se spodbujali ;) Ob kateri uri imaš pokr?
 
Ojla,

jaz se učim iz zapiskov po katalagu, tako kot ti in ja tega je preeeeveeeč in verjamem, da bom po opravljenem strokovnem, pa kdaj ža to bo veliko boljše in strokovno delala MG_118.gif Že sam naziv tega izpita s strokovnim, mi gre na bruhanje, je ena navadna piflarija, ki so si jo izmislili naši dragi politiki. Pa tolk, ko bi morali varčevati, na ukinitev takšnih kozlarij pa sploh ne pomislijo.
Uro imam ob 16.30, verjamem pa ne da bom naredila, res sem že šla skozi vso literaturo, ampak znanja pa nimam.
Drži se in se vidimo v sredo
 
Hehe se popolnoma strinjam s tabo;) No upam, da bodo vprašanja dosti podobna, kot so jih dajali do zdaj in da nam bo kljub vsemu uspelo JC_goody.gif Če se ne vidiva na dan D, ti želim predvsem veliko sreče in da bi vsi naredili na ta dan :)

Lep vikend!
 
Hello!

Se popolnoma strinjam z vsemi komentarji, da je ta strokovni ena velika neumnost. Res je edino to, da ko boš nekoč potreboval kašen podatek, boš vedel kam pogledat, kar se tiče zakonodaje. Kar se tiče ustave, vem da bom vso to solato shranila za prvomajski kres za naslednje leto (če mi uspe naredit strokovni). Slovenščina pa: ali jo obvladaš ali ne, tu ni nekega filozofiranja, kam naj ppostavimo tisti zveneči nezvočnik. Slovnice itak ne bom nikoli v življenju pogledala. Katastrofa!

Povzetek: VSEM želim veliko sreče, da odpravimo še to oviro in da dobimo eno normalno službo. JC_goody.gif
 
Ojla,

Tina, strinjam se s tabo glede zakonodaje, vendar pa a niso na šoli zaposleni za to, da seznanijo/uvedejo novosti, kaj pa lahko ti kot učitelj narediš na lastno pest (ne glede na korist otroka, tvoje predloge...) imajo še zmiraj drugi glavno besedo. Glede ocenjevanja, pa je moja izkušnja iz izobraževanj taka, da tisti ki so bili najbolj nefer so bili najbolj zaščiteni... Pa saj nima smisla o tem razpredat, če želimo imeti ustrezno izobrazbo, moramo to narediti, pa naj nam bo všeč ali pa ne. Želim vam vsem čim manj napora, ob usvajanju znanja, morda bo pa kateri izmed vas nekoč ukinil strokovne JC_goody.gif .

LP;P
 
Kako ste kaj punce? Pri meni živčki že pospešeno delajo! :) Upam, da bo sreda srečen dan in da nam bodo vprašanja pisana na kožo ;) Želim vam veliko pozitivne energije, ne obupajte, kajti za dežjem vedno posije sonce! Morda pa bo komisija naš sonček sun_bespectacled.gif


Pozdravček!

Mojca
 
oi!

Malo da vas potolažim. Sem šla na google in pogledala, kaj pride, če vtipkam imena naših izpraševalcev. Najbolj me je zanimalo glede slovenščine, saj je pri tem edini moški in sem dobila neko fobijo, da nas bo on najbolj mučil. Ampak kar sem dobila me je presenetilo: sedaj ne vem, če je to ta oseba, ampak ime ustreza. Naj bi bil učitelj slovenščine in OPB na osnovni šoli v Moravčah. Pa tudi na facebooku sem ga našla in "izgleda" prijazno, pa tudi zelo mlad je - študiral je še 10 let nazaj.
Gospa Bohak-Sabath je ravnateljica, sem pogledala njene slike in ne vem kako jo pisat. Ne izgleda niti prijazno, niti strogo.
Bonelli nisem našla.

LP
 
Pozdravljene!

Jaz imam skoraj enako komisijo, razen za slovenščino je gospod Planinc. Lepo prosim, če po uspešno opravljenem SI napišete vprašanja. good2.gif

Želima vam uspešo opravljen SI!!! [gooo.gif]

Lp
 
Pozdravljeni sotrpini,

kako ste? A tudi vas že presneto muči jutrišnji dan?

LP;P
 
Ojla pokr!

Živčnost je v polnem teku, učenju ni ne konca ne kraja in mislim, da je dolga noč pred mano. Upam, da bo jutri komisija dobre volje in prizanesljiva. Bomo videli ane? :) Me prav zanima kako bo tam, če se bomo prepoznale in podobno :) Kako si kaj s snovjo, vse predelano in v glavi? ;)

Lp
 
Ojla,

prebrano predelano je vse v glavi pa nič, živci mi delajo na polno, ponoči ne spim, v službi sem sesuta, popoldan se pa ne morem ničesar naučit ker sem zaspana.
Komaj čakam, da je za mano, ker me ni noben izpit na faksu tako obremenjeval, kot tale strokovc. kako pa ti in znanje?
 
Nisem preveč sigurna v svoje znanje. Vse kar sem se učila teen dni nazaj, moram znova brat in ponovno pponavljat, tako da vprašanje kako bo jutri, ko še bo večja trema prisotna. S slovenščino se še danes ubadam, ker je enostavno toliko tega, da več nevem na kaj se naj osredotočim svare3.gif Tudi moj spanec je zelo nemiren, utrujena sem kot, da bi me vlak povozil. Komaj čakam, da je konec in čeprav mi vsi govorijo, da bom naredila in podobno, imam slab občutek.

V glavnem upam na najbolje in bo kar bo ;)
 
Ma, saj če se toliko pripravljaš potem bo. Želim ti veliko sreče, vsem nam ki jutri zagovarjamo.
 
Tudi jaz želim tebi in vsem, ki bomo jutri na vročem stolu, da ostanemo pozitivni in uspešno opravimo ta izpit!!!!! :) Se vidimo jutri, tako da pocukajte za rokav, da rečemo katero ;)
 
Punce, veliko sreče vam želim!!!!

l_googd_luck.gif

Pa ne pozabite na nas, trpine, ki nas ta izpit še tudi čaka.

Razsvetlite nas z vprašanji.

clapping.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu