11. 4. 2012 - Pem, Počkar, Petročnik

Trenutno berete:
11. 4. 2012 - Pem, Počkar, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: 11. 4. 2012 - Pem, Počkar, Petročnik

Kdaj ste poslalil prijavo..koliko časa traja da ti odgovorijo, koliko časa imaš še potem do zagovora...me malo panika :) Prijavo namerava poslati naslednji teden okrog 17.4. ?! Hvala za pomoč!!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 11. 4. 2012 - Pem, Počkar, Petročnik

Ja kakšne 3 tedne od odgovora na popolno prijavo imaš časa. Najprej pošlješ prijavo, potem ti odgovorijo, da je vse ok in da te bodo razporedili na strokovni izpit v roku 90-ih dni. Potem čez par dni (vsaj pri meni je bilo tako) dobiš pošto z datumom... Ja verjamem, ampak če te že zdaj panika, se ti lahko zmeša v tem času. ;) Je zelo stresno,ampak ni tko hudo, ko si enkrat na izpitu, no vsaj pri meni je bilo tako. Lepo si probaj čimveč zapomnit in ne uči se vseh stvari na pamet, da ne pozabiš potem tam.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
245
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
612
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 19. apr 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
10
Ogledi
1.179
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 15. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
6
Ogledi
902

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu