11. 10. 2011 - Remšak, Pačnik, Tomšič

Trenutno berete:
11. 10. 2011 - Remšak, Pačnik, Tomšič

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. jun 2011
Prispevki
15
Področje v šolstvu: OŠ (razredni pouk)

Izpraševalci
  • USTAVA: Mojca Pačnik
  • ZAKONODAJA: mag. Janja Remšak
  • SLOVENŠČINA: Alenka Tomšič
Je še kakšen/-a sotrpin/-ka? :)
Ve kdo kaj o komisiji?

Hvala in lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mi lahko prosim poveš kdaj si vložila prijavo? Jaz sem jo namreč julija pa čakam kdaj približno bi lahko prišla na vrsto. Hvala za odgovor, pa SREČNO!
 
Živjo!

Prijavila sem se 27. 6., pošto z datumom pa sem dobila danes. Zdaj se morm pa le še učit..
 
JC_ThankYou.gif

Jaz sem oddala 11.7., kakor si mi rekli ko sem klicala lahko pričakujem v drugi polovici oktobra. Glede na trenutno stanje bo očitno res nekje tako.

Vso srečo pri učenju pa čimmanj živčkanja ti želim!
 
Živjo!

Ne, o komisiji nič kaj dosti ne vem. Malo sem po forumu pobrskala pa sem našla nekaj vprašanj, ki so jih zastavili.
Si ti tudi razredni pouk? Si se že veliko učila?

LP
 
Ja, sem tudi RP. Učim se od 27. naprej, ko sem izvedela za datum. Sem šla vse skozi, ampak še daleč ne znam vsega... :) Ti? Ob kateri uri ga imaš?
 
Živjo!
Potem si na istem kot jaz, tud jaz sem se začela učit 27. 9. Sem mislila, da sem edina, ki se je začela učit tok pozno :)
Jaz sem predelala zakonodajo in slovenščino, zdaj se učim ustavo. Snovi je pa ogromnooo!
Uro imam ob 16.30. Ti?
 
Ja, snovi je res čisto preveč :) Jaz imam pa ob 15.30.
Koliko sem brala po forumu, mislim, da bova imeli kar fajno komisijo :)
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 

Priponke

  • 3804_zoš_novosti.pdf
    222,6 KB · Ogledi: 692
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu