10. 7. 2012 - Pavlič, Hladin, Šterbenc

Trenutno berete:
10. 7. 2012 - Pavlič, Hladin, Šterbenc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
19. apr 2012
Prispevki
10
Področje v šolstvu: Vzgojitelj

Izpraševalci
  • USTAVA: Marija Hladin
  • ZAKONODAJA:Slavica Pavlič
  • SLOVENŠČINA:Ana Šterbenc
Sporočilo:Še kdo s tem datumom? Uro imam ob 16.30. Ima kdo izkušnje, mnenje o tej komisiji?
Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Lep pozdrav...Tudi jaz sem dans dobil pošto...ista komisija in ura je tudi 16.30! Jaz mislim da je škoda iskati mnenja o komisiji...potrebno bo verjetno pokazati veliko znanja....keterega sam osebno nimam...:D....Liza veliko uspehov ti želim...
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Tudi jaz ga še nimam ... :D Ampak, mogoče nama pa uspe ... Bomo začeli s polno paro. :)
Veliko uspeha pri učenju tudi tebi.
Lp
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

jaz sem oddala prijavo 21.5, odobreno dobila 1.6., datum dobila danes.
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

aha, potem najbrz jaz pridem v september, ce sem oddala prijavo 30.5., odobreno sem dobila pa 12.6. Me je kar malo strah,ker nisem se zacela z ucenjem,sedaj pa sem ravno na robu,ali bo julija ali ne...obup :)
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Ja, po mojem mnenju prideš na vrsto septembra. Sedaj so verjetno zaključili z razporejanjem ... In ja, tudi mene grabi panika, ker se tudi jaz še nisam začela učit, izpit imam pa čez 14 dni ... Bo, kar pač bo ... Veliko jih niti do strokovca ne pride . Naj se nam to šteje v čast... ;)
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Ti zelim veliko uspeha in produktivnih 14 dni ucenja :) Drzim pesti.
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Sem poklicala na ministrstvo in so rekli,da kandidati,ki so se prijavilipo 22.5.pridejo na vrsto za izpit v septembru :)
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Super. Sem vesela zate. :) Jaz sem tudi upala, ampak mi žal ni uspelo. Mogoče mi ga pa le uspe naredit.
Lp in lepo ter mirno poletje ti želim. ;)
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

ja,za en dan si zgresila september. bos pa prej frej:) to je pa tud veeeeliko:) srecno
 
Odg: 10.7.Pavlič,Hladin,Šterbenc

Jz pravim takole....Boljš dati prej skoz in med dopustom vsaj veš pri čemu si....si naredu al ne...drugače pa kar študiraš kaj bo...je pa pomoje tudi tako, da je dopust hitro naokrog in september bo ena dva tri tukaj...in dvomim da se bo kdo kaj več učil med dopustom.......VSEM ŽELIM obilo sreče in volje pri učenju...tisti ki pa bomo zdaj na vrsti bomo pa itak vsi naredli ker "imamo ogromno" znanja..upam pa da še več sreče...ČAw BAw
 
Odg: 10. 7. 2012 - Pavlič, Hladin, Šterbenc

:D :) :) :) Jupi, nardila, nardila ....Sedaj pa res možgane na off. Ti, Dgolouh si naredu? Nekaj časa sva s sodelavko še bile tam, potem sva pa šle. Komisija je bila zakon.
Lp in lepe počitnice vsem.

Jana
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu