10. 5. 2011 - Smolej Mazovec, Kostanjevec, Kejžar

Trenutno berete:
10. 5. 2011 - Smolej Mazovec, Kostanjevec, Kejžar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
24. dec 2010
Prispevki
26
Zavod
OŠ Stična
Živjo! JC_goody.gif

Pa sem tudi jaz dobila datum:)))

ustava: Janez Kostanjevec
zakon: Bogomira Smolej Mazovec
slo: Katarina Kejžar


Se grem kar nazaj učit... hihi :)))

good luck vsem pred in po tem datumu,
r.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla.

Zelo kmalu ja.... ;)
Kako ti gre? Sklepam, da si predmetna učiteljica, imam prav?

lp
 
Predmetna, ja. In še slovenistka povrhu pa imam s slovenščino še največ težav. Predvsem s tem, ker ne vem, kako podrobno se je treba učit oz. znat. Pa še o Kejžarjevi ni nobenih podatkov na forumu.
Kako pa gre tebi?

lp
 
Predelala sem vse. Zdaj ponavljam in nekaterih reči si nikakor ne morem zapomniti ... eh
Sicer sem matematik, pa so mi nekatere stvari glede slovenščine popolnoma mimo, tko da ... upam, da gospa ne bo preveč vrtala ;) JC_pray.gif Kot si rekla, nič ni o njej zapisanega še, pa me ravno to skrbi. Glede drugih dveh mi je vsaj malo lažje, ker nekako dobiš občutek v katere smeri sprašuje, kaj in koliko zahteva ...

Kakor sem govorila s sodelavci naj bi bilo tako, ko pridemo tja, nam povedo vrstni red in potem je akcija. heheh JC_thinking.gif Laie_91A.gif
 
Oj!

Kaj bo, bo. Meni tudi določene stvari ne ostanejo v spominu. Danes vse še enkrat ponovim, potem pa samo še čakam na jutrišnji dan D.
Dobro izkoristi preostali čas - tako ali drugače. Pa se vidimo jutri. good2.gif

lp
 
Punce želim vam predvsem veliko sreče in dobre volje s strani žirije ;) Pokažite kaj znate! JC_goody.gif
 
Hej, hej....
hvala za spodbudo :))) Laie_90.gif Kar bo, bo... JC_gimmefive.gif Strah me pa je, ko mačka psa ... jao jao

si ju lejtr aligejtr.. l_googd_luck.gif
 
Rubi tudi mene je že tak strah jutrišnjega dne, da bom poknila :) Tako, da drži se, vstopi z nasmeškom in samozavestno in bo vse ok;)



Napiši kak bo šlo prosim, da bom videla kaj me čaka jutri svare3.gif
 
takoooo :)) pa je za mano tale SI.. :))) [gooo.gif]

Komisija je izredno fajn (kot sem o tem brala na forumu) :) ga. za slovenščino pa zelo korektna. Pomaga s podvprašanji ... Vprašanja bom napisala pod vsakega posebej...

Sem extra vesela, da je to za mano.. občutki so takšni, kot da bi imela danes rojstni dan, toliko čestitk sem dobila in zdaj se mi pa lajf lahko spet začne.. hehehehehhe ;) malo za hec malo pa zares :)

dance3.gif beach.gif JC_goody.gif

Seveda bi pohvalila tale forum JC_ThankYou.gif mi je bil zelo v pomoč s gradivom in seveda z motivacijo.. sploh pa pogovori v temi 9. 5. 2011, kjer ste sodelovali KRAMA in ostali... večkrat ste me spravili v smeh in dali voljo do učenja ... JC_gimmefive.gif


Veliko uspeha želim vsem v karkoli se boste že podali. :) sun_bespectacled.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu