10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Trenutno berete:
10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
21. mar 2013
Prispevki
14
Datum izpita: 10.4.2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnica vzgojiteljice

Izpraševalci
- zakonodaja: Danica Gaber
- ustava: Igor Kogoj
- slovenščina: Peter Planinc

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 4.3.2013
Potrditev prijave dne: 14.3.2013
Obvestilo o izpitu dne: 25.3.2013

Dodatno sporočilo:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

zdravo, mislis da so vredu? jaz sem pogledala njihova vprašanja pa se mi ne zdi tok težk, tako da upam da nama bo šlo ;) se že učiš?
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Ola. Jaz sem pravkar gledala malo njihova vprašanja. Nekako jih vsi hvalijo: :) Pri g. Planincu se vprašanja kr ponavljajo.
Upam, da nama bo šlo in da nama ne bodo menjali komisije.
Učim se, ampak bom vse eno morala bolj zagrabit. Mam malega sinčka pa se je težko spravit k učenju... :) Pa ti?
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

ja jaz sem tudi gledala in se mi od gospe Gabrove tudi ponavljajo vprašanja, ja res upam da ne bodo menjali :S
Ja recimo da se učim, zdj mam dopust in bom malj bolj zagrabla :)
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Ja, ga Gaber ima tudi kar enaka vprašanja. G Planinc tudi. Najbolj me skrbi ustava... :(

Iz katerega kraja pa si?
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

ja tudi mene skrbi ustava, ker je pa ful vprašanj :S iz Žalca pa ti?
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Za ustavo bi vama priporočala knjigo Ustavna ureditev Slovenije. Vse lepo na kupu, napisano in razloženo:)
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Kako kaj učenje? Jaz si sedaj ponavljam. Mislim, da bom na izpitu vse pomešala... :(
Aja, sem pozabila odgovorit: sem iz okolice Brežic.
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Ni problema, joj kaj pa vem, se mi zdi da nic ne vem :( tok se sekiram zarad tega izpita da kr adijo...ja upam da nama uspe ;)
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

No, jaz sem do včeraj kar veliko vedela, danes sem pa vse zmešala in mi je vse isto... :( Groza....
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Pa okoli 1 meseca kakšno urco, mao intenzivneje pa od kar sem dobila datum. Pa ti? Sem pa danes resnično vse pomešala... Kaj pa ti?
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Od takrat ko sem dobila datum, vsak dan po pet ur priblizno ampak mislim da premalo za vso snov ki jo je potrebno predelati :(
 
Odg: 10. 4. 2013 - Kogoj, Gaber, Planinc

Ja res je, zivcna zelo :( tudi jaz ze pocasi odhajam od doma...na obvezno kavico, da se malo pomirim...potem pa dalje! Se vidima ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu