10. 1. 2011 - Marolt, Remšak, Šarec Rojc

Trenutno berete:
10. 1. 2011 - Marolt, Remšak, Šarec Rojc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. dec 2010
Prispevki
5
Ima kdo kakršnokoli informacijo o moji komisiji, ker nikjer ne najdem nobenih vprašanj teh izpraševalcev :( :roll:
Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena!

Tudi jaz imam strokovni izpit 10. 1. ob 15.30 - izpitna komisija je ista.
Žal tudi sama nikjer nisem našla kakršnihkoli vprašanj ... Bila bi jih seveda zelo vesela .... Zato lepo prosim, če kdorkoli najde kakšna vprašanja te komisije, da jih posreduje na forum.

Hvala že v naprej!
 
Pozdravljeni!
Tudi jaz imam strokovni izpit 10. 1. 2011 pri tej komisiji. Se priporočam za vprašanja te komisije in mnenja o njej. ;)

Polona
 
Tudi jaz imam strokovni izpit 10.01.2010 in nikjer ne najdem nobenih vprašanj te izpitne komisije... scare.gif
 
Pozdravljeni, mene samo zanima, kdaj ste se prijavili na izpit, da ste dobili ta datum (10.1.2011), ker sem se jaz prijavila v začetku decembra, pa mam občutek, da bom imela tudi na ta dan izpit, pa še nisem dobila nobenega pisma. Hvala vam že v naprej za odgovore. Lp
 
Hvala vama za odgovore.

Prosila bi še, če ve kdo odgovoriti kaj so temeljni mejniki v procesu osamosvajanja RS? To sem zasledila med vprašanji na forumu, pa se mi niti malo ne svita, kaj bi to bilo. Bi bila zelo hvaležna za odgovor help.gif


Pomislila sem napreč, da bi to lahko bil: izveden plebiscit (23.12.1990), sprejetje temelnega osamosvojitvenega akta (25.6.1991) in sprejetje ustave (23.12.1991). Samo ne vem, če je to pravilni odgovor?
 
po resnici povedano, pojma nimam. Nikjer nisem niti zasledila tega vprašanja, ampak se mi tvoj odgovor zdi nekak ustrezen glede na vprašanje. Sama se ga pa ziher ne bi spomnila :/
 
Tudi jaz nisem zasledila tega vprašanja, odgovora pa tudi ne :).
Je pa smiselen ta odgovor...

Imam pa eno vprašanje: Kako to, da sva dve prijavljeni za isto uro (ali nas je celo več)? Kaj to pomeni, da se potem čaka?

Hvala za odgovor.
 
Uporabnik katka je napisal:
Imam pa eno vprašanje: Kako to, da sva dve prijavljeni za isto uro (ali nas je celo več)? Kaj to pomeni, da se potem čaka?

Tako je. Več kandidatov ima izpit na isto uro, pred sobo je seznam, po katerem vrstnem radu vas pokličejo noter. Nekateri so noter 10-15 min, drugi tudi več, vendar to še nič ne pomeni. Po izpitu počakate zunaj na rezultat. Potrdilo dobite na licu mesta.

Veliko sreče in predvsem znanja vsem, ki jutri opravljate izpit!

l_googd_luck.gif
 
"Mongo"

Tudi jaz mislim, da je tvoj odgovor pravilen...

V svojih zapiskih imam namreč zapisano, da so ustavnopravni vidiki osamosvajanja Slovenije:
1. plebiscit (23. 12. 1990)
2. temeljna ustavna listina o samostojnosti in neodvisnosti Slovenije (25. 6. 1991)
3. ustavni zakon za izvedbo temeljne ustavne listine o samostojnosti in neodvisnosti RS (25. 6. 1991)
4. ustava RS (23. 12. 1991)

Upam, da ti kaj pomaga.

Vso srečo jutri! ;)
 
Hvala vsem za odgovore.
Tudi meni so se zdeli ti trije odgovori najbolj logični.
Vsem želim veliko sreče, še več pa znanja :) na izpitu!

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu