1. jun 2020 ob 15.00 - Vida Starič Holobar, Tina Trček, Anita Dernovšek

Trenutno berete:
1. jun 2020 ob 15.00 - Vida Starič Holobar, Tina Trček, Anita Dernovšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Tako, jaz sem si kot pomočnica pogledala samo to. Kaj v njem najdemo in pa da ta zakon ureja pogoje za opravljanje ter določa način upravljanja in financiranja vzgoje in izobraževanja na področjih: predšolske vzgoje, OŠ, ... itd ...
Ter cilje ja...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pestro. Jaz pa imam dve šoloobvezni punci, ki me skoz rabita pri kakšni stvari, pa služba, o_O , pa kmetija,......
 
Dobro jutro:sun:. Pa še eno vprašanje imam. Postopek za.pridebitev odločbe OPP. Če vzgojiteljica opazi, da je otrok drugačen,..... kako naprej?
Hvala za odgovor.
Sem izvedela, vrtec se poveže s starši in jih napoti k pediatru ki izda napotnico za center za celostno zgodnjo obravnavo otrok. Če nočejo, se jih prej še napoti k svetovalni delavki ki jim to svetuje.
Lahko pa gredo seveda tudi sami k pediatru če že sami prej opazijo.
 
Ali ste našli kaj vprašanj od.naših izpraševalk? Jaz ne najdem dosti oz od dveh nič. Ali ne gledam prav?
 
Še eno vprašanje imam. Zasledila sem vprašanje, ki ga sedaj sploh ne najdem več.
Koga se voli direktno? Kako bi tukaj odgovorile?
Hvala🤔
 
Direktno volimo poslance v DZ in predsednika republike. Direktno pomeni neposredno (brez vmešavanja drugih po domače). 🙂
 
😉najlepša hvala. Tako sem že zmedena, da si ne znam odgovorit na nobeno vprašanje.
 
Naj vama povem da sem jaz bila enaka in ja na koncu so me res izdali živci... Ampak zdaj pa sem dosti bolj mirna kod sem bila nazadnje... Ednostavno si rečem sedaj, kaj je je, kar vem, vem, če nem zdaj naredila pa bom naslednič, tako dolgo bom hodla da bom prišla skoz. Ampak ker sem se res učila itak da vem da bom nardila in bo vse okej :) in to je to... poskusita :)
 
Naj vama povem da sem jaz bila enaka in ja na koncu so me res izdali živci... Ampak zdaj pa sem dosti bolj mirna kod sem bila nazadnje... Ednostavno si rečem sedaj, kaj je je, kar vem, vem, če nem zdaj naredila pa bom naslednič, tako dolgo bom hodla da bom prišla skoz. Ampak ker sem se res učila itak da vem da bom nardila in bo vse okej :) in to je to... poskusita :)
Ja tega me strah da bom od živcev zablokirala... 🙂 Ali da bi dobila vprašanje ki se ga nisem učila, ker čisto vsega se res ne moreš naučiti. No, sem pa se itak vse kar sem našla tu gori med vsemi skupnimi vprašanji... ampak itak se najde kaj kar neznaš.
Jaz sem še toliko bolj živčna in čutim pritisk, ker imam pogodbo do zadnjega avgusta. In če ne naredim bom na vrsti komaj v jeseni, in se bojim da mi ne podaljšajo če ne bom imela strokovnega.
 
Ja tega me strah da bom od živcev zablokirala... 🙂 Ali da bi dobila vprašanje ki se ga nisem učila, ker čisto vsega se res ne moreš naučiti. No, sem pa se itak vse kar sem našla tu gori med vsemi skupnimi vprašanji... ampak itak se najde kaj kar neznaš.
Jaz sem še toliko bolj živčna in čutim pritisk, ker imam pogodbo do zadnjega avgusta. In če ne naredim bom na vrsti komaj v jeseni, in se bojim da mi ne podaljšajo če ne bom imela strokovnega.
Meni so v vrtcu rekli da če naredim do septembra imam službo ker jih nekaj gre v penzijo, če ne pa še par let ne in ja res si želim narediti ampak glej če nem pa nebo konec sveta in nem ne prva ne zadnja. Ampak preprosto sem se toliko preučila, itak se mi zdaj zdi da nevem nič ampak okej... več kod učit se ne moreš in vedno se zna zgodit da te morda tudi kaj vpraša kar neveš ampak jaz mislim da so tam tudi z ciljem da jih čimveč naredi, sploh zdaj ko imajo gužvo zarad korone.
 
Tudi jaz se prav trga bojim..da me trema-živci izdajo...Saj si tudi pravim, da sem se učila in nekaj znam...vsega na pamet zagotovo ne. Rečem si tudi. Bo kar bo, vendar nenazadnje je strah prisoten. Temu se tezko izogneš.
Incyka.....saj bi morali upoštevati tudi to, da si v čakalni vrsti za strokovni. Mislim da je za podsljsanje pogodbe odvisno od vpisa v novo solsko leto, od vrstnega reda zaposlovanja...kdo je prišel za tabo in pa tudi od zadovoljstva nadrejenih🤔.
Obema želim srečno🍀.
 
Zadovoljni so z mano, pa se dve gresta v pokoj. Tako, da res upam da ce ne naredim da se me še vseeno nekako usmilijo, oziroma da se bo dalo kaj storiti. 🙂
Vseeno pa upajmo ja na najboljše.

doris90 si prvič imela enako komisijo?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.047
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.969
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
5
Ogledi
948
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
518
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
507
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu